11.09.2016 18:00

Lady Gaga’nın Yeni Şarkısı Youtube’da Yerini Aldı!

Lady Gaga fanlarına muhteşem haber Instagram'dan geldi. Lady Gaga Instagram'da yayınladığı fotoğraflar ile Perfect Illusion şarkısını hayranları ile paylaştı!

Çok yakın zamanda çıkaracağı yeni albümü için Mark Ronson ile çalışan Lady Gaga, albümden önce single çalışması ile hayranlarını sevindirdi. Şarkının yeni albümünde de yer alacağını söyleyen Gaga, Instagram’da şarkının kapak fotoğrafını paylaşarak hayranlarını fazlasıyla heyecanlandırmıştı. Lady Gaga fazla beklemeden şarkıyı yayınladı. Yeni single çalışması iTunes Apple Music, Spotify gibi pek çok müzik uygulamasında yerini aldı. Ayrıca “Perfect Illusion” isimli şarkısı için Instagram’da geri sayım yapan Lady Gaga’nın yeni single çalışması Youtube LadyGagaVevo kanalı üzerinden de sevenleri ile buluştu. Şarkıcılığının yanında söz yazarı olması ile de dikkat çeken Lady Gaga“Perfect Illusion” şarkısının sözlerini de kendisi yazmış. Şarkının sözlerini Instagram’da şarkı çıkmadan önce paylaşmıştı.

Lady Gaga’dan Klip Haberi!

lady-gaga-instagram

Her yaptığı olay, her kıyafeti dikkat çeken Lady Gaga’nın hayranları bu şarkıyı uzunca bir süredir bekliyorlardı. Paylaştığı fotoğraflar ile herkesin yakın markajında olan Lady Gaga’nın şarkıya bir de klip çekimi yaptığı söylentiler arasında bulunuyor. Henüz bunun hakkında bir açıklama bulunmasa da Instagram’dan paylaştığı fotoğraflar bunu doğrular gibi gözüküyor.