24.07.2016 08:00

Legion Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı!

X-Men’in TV serisi olarak planlanan Legion dizisini FX kanalı yayınlayacak. Merakla beklenen Legion’un ilk fragmanı, FX kanalının YouTube hesabından yayınlandı!

Flash,Daredevil,Jessica Jones gibi süper kahraman dizilerinden sonra bu defa da X-Men çizgi romanı ile büyük benzerlikler gösteren Legion isimli çizgi roman, TV kanalında yayınlanmak üzere ekranlara uyarlanıyor.

Legion’un TV hikayesinde tercih edilen ana karakter ise X-Men’den bildiğimiz Professor X’in oğlu David Heller karakteri.

legion-fragman-izleX-Men’deki Proefessor X gibi ultra güçlü bir mutantın oğlu olduğu için David Heller, omega seviyesinde bir mutant. Sözü fazla uzatmadan fragmanı izleyelim:

Legion Dizisinin İlk Fragmanı!

 

Fragmandan gördüğünüz gibi X-Men’den biraz farklı bir mutant dizisi bizleri bekliyor. Ayrıca David Heller, Legion çizgi romanında son derece güçlü bir karakter olmasına rağmen FX kanalının yayınlayacağı dizinin ilk fragmanından gördüğümüz kadarıyla henüz güçlerinin farkında değil.

Peki David Heller Kimdir?

legion-kimdir-david-heller

Legion çizgi romanına göre David Heller, kişilik bozuklukları bulunan son derece güçlü bir mutanttır. Farklı kişilikleri olduğu bilinen David Heller, her kişiliğinde farklı bir özelliğini kullanması ile biliniyor.

Daha fazla bilgilendirmenin spoiler’e gireceğini düşündüğümüz için karakter ile ilgili bilgi vermeyi burada kesiyoruz.

Bakalım Legion, X-Men’in yerini tutabilen bir dizi olabilecek mi?