05.03.2016 21:14

LG G5 Duvar Kağıtları Yayınlandı!

LG G5 geçtiğimiz günlerde tanıtılmıştı. Peki çok yakında ülkemizde de satışa sunulacak olan LG G5'in duvar kağıtları neler? İşte LG G5 duvar kağıtları!

Modüler yapısı ve sahip olduğu teknik detaylarıyla dikkatleri üzerine çeken ve LG’nin yeni amiral gemisi olan LG G5 geçtiğimiz günlerde tanıtılmıştı. Çok yakında ülkemizde de satışa sunulacak olan LG G5, teknoloji severlerden tam not almayı da başardı.

Snapdragon 820 işlemci, Quick Charge 3.0, 4 GB RAM, 16 ve 8 megapiksel çözünürlüğe sahip çift arka kamera, 2560×1440 çözünürlüğünde 5.3 inç boyuta sahip ekran şeklinde teknik özelliklere sahip olan LG G5‘in, ön yüklü olarak gelecek olan duvar kağıtları da şimdiden merak ediliyor.

İşte LG G5 Duvar Kağıtları

LG G5 ile birlikte çok sayıda birbirinden farklı konseptlere ve göz alıcı tasarımlara sahip olan duvar kağıtları kullanıcılarıyla buluşacak. LG G5‘i satın almayı düşünen kullanıcılar, LG G5′i aldıklarında bu duvar kağıtlarını cihazlarında ön yüklü olarak bulabilecekler. LG G5 sahibi olmayan ancak LG G5 duvar kağıtlarını kullanmak isteyen kullanıcılar ise paylaştığımız LG G5 duvar kağıtlarını cihazlarına indirip, kendi cihazlarında duvar kağıdı olarak kullanabilirler.

LG G5 duvar kağıtlarını görmek veya indirmek için bu linkteki “LG G5 Duvar Kağıtları” galerimize göz atabilirsiniz.