09.03.2016 23:41

LG G5 Fiyatı Ne Kadar Olacak?

LG G5 bugün Barselona'da tanıtıldı. Tanıtımın ardından LG G5 fiyatı da merak edilmeye başladı. Peki LG G5 fiyatı ne kadar olacak? İşte tahmini LG G5 fiyatı!

LG G5 geçtiğimiz saatlerde Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi 2016(MWC 2016) etkinliğinde tanıtıldı. Metal gövdesi ve selefi LG G4’e göre daha gelişmiş ve yeni teknik özelliklere sahip olan LG G5 sahip olduğu bu detayları ile birlikte daha şimdiden insanların almak istediği akıllı telefonlardan birisi olmayı da başardı. LG G5 almayı düşünenlerin de akıllarına hemen “LG G5 fiyatı ne kadar?” sorusu geldi.

LG G5 Türkiye Fiyatı!

LG tarafından LG G5 fiyatı için henüz resmi olarak yapılan bir açıklama bulunmamakta. LG G5’in selefi LG G4’ün fiyatı ise şu anda 1799 TL olarak karşımıza çıkıyor. Bu durumda LG G5 fiyatının da 2500 TL civarında olması bekleniyor.

Güncelleme: LG G5 Türkiye Fiyatı

LG G5 Türkiye fiyatı ile ilgili gelen son bilgiler, LG G5 Türkiye fiyatının 2799 TL olacağı yönünde seyrediyor.
LG G5, çok yakında altın, gümüş, gri ve pembe renk seçenekleriyle birlikte satışa sunulacak. Merak edilen LG G5 fiyatı için resmi bir fiyat açıklaması geldiğinde de bunu sizlerle paylaşacağız. Bakalım LG G5 için resmi fiyat açıklaması yapıldığında, LG G5‘te diğer G modellerinde olduğu gibi fiyat/performans ürünü olmayı başarabilecek mi?