04.02.2016 19:58

LG G5 Tanıtım Tarihi Netleşti!

LG'nin yeni amiral gemi modeli olacak LG G5 için resmi tanıtım tarihi açıklandı. Peki LG G5 ne zaman tanıtılacak? İşte LG G5 tanıtım tarihi ve detaylar!

LG, G serisi akıllı telefonları ile fiyat/performans oranı olarak uygun fiyatlı ürünlerini kullanıcıları ile uzun süredir buluşturuyor. LG, G serisi akıllı telefonlarına bu sene de yeni bir modelini yani LG G5‘i ekleyecek. LG‘nin yeni akıllı telefon modeli olacak LG G5‘in çıkış tarihi de uzun bir süredir bu akıllı telefonu almayı düşünenler tarafından merakla bekleniyordu.

LG G5 modelinin nasıl bir tasarıma sahip olduğu merak edenler ise bugüne kadarki özellik sızıntılarından oluşan videoya aşağıdaki linkten göz atabilirler.

İşte LG G5 Tanıtım Tarihi!

LG G5 ile ilgili bugüne kadar birçok sızıntı geldi. Bu sızıntılarda LG G5 modelinin, WMC 2016 etkinliği sırasında tanıtılacağı da konuşuluyordu. Bugün LG‘nin resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı çıkış tarihi açıklaması ile birlikte bu söylentilerin doğruluğu da ispatlanmış oldu. LG G5, bu kapsamda Mobil Dünya Kongresi(WMC 2016)’nde düzenlenecek bir tanıtım etkinliği ile 21 Şubat tarihinde Barselona’daki Sant Jordi Club’da tanıtılacak.

lg

Etkinlikte LG G5‘in yanı sıra LG‘nin farklı ürünler ile de kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor. Bakalım LG bu etkinlikte LG G5 ile birlikte başka hangi ürünleri tanıtacak?