05.07.2017 11:37

LG G6+ için Resmi Video Yayınlandı

LG G6+ akıllı telefonları için yeni video yayınlandı. LG G6+ modeli nasıl bir seri olacak? Yayınlanan yeni videoda dikkat çeken detaylar neler?

Geçtiğimiz hafta tanıtımı yapılan LG G6+ akıllı telefonlarının, tanıtımından sonra marka bir süre sessiz kaldı. Yeni telefonun satış detayları konusunda çok fazla bilgi verilmemesi dikkat çekerken, sonunda LG G6+ modelleri içinde tanıtımlar yayınlanmaya başladı.

Son olarak LG G6+ için yayınlanan videoyu gördük. Söz konusu video da yeni seri akıllı telefonunun suya ve toza karşı dayanıklılığının vurgulandığı görülüyor. Ayrıca modelin iki farklı renkle geleceğini gösteren video, beklenen telefon hakkında da daha fazla bilgiyi ortaya çıkarmış oldu.

LG G6+ Tanıtım Videosu;

LG G6+ Nasıl Farklarla Gelecek?

Videoda açıkçası yeni serinin farkları çok vurgulanmamış. Genel olarak telefonların çok dikkat çeken bir farkı olmayacak. LG G6+ içerisinde 128 GB dahili depolama olduğunu göreceğiz. Bunun yanı sıra suya, toza karşı ekstra koruma ve tam kablosuz şarj desteği göreceğiz.

Yazılım kısmında da yüz tanıma, Lens uyarısı gibi ekstra farkları olacak olan modelin, bir nevi amiral gemisinin pro versiyonu olarak değerlendirilmesi mümkün. LG G6+ hamlenin LG satışlarına ne kadar etki edeceğini zaman gösterecek.

Etiketler: lg g6 lg g6+ video