22.10.2016 00:55

LG G6 Sürprizler ile Gelebilir!

LG'nin yeni amiral gemisi olması beklenen LG G6 ile ilgili yeni haberler geldi. Buna göre LG G6 ile birlikte sürpriz yenilikler gelebilir. İşte detaylar!

Kore’deki kaynaklara göre LG’nin ürettiği en üst seviye telefon olan LG G5’in halefi olacak LG G6 modüler bir tasarıma sahip olmayabilir. Eğer LG G5’in modüler tasarımını beğendiyseniz LG G6 sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

LG G6 Modüler Olmayabilir!

Birçok kaynaktan alınan bilgilere göre LG G6’da, selefi LG G5’teki modüler bir yapının yerini bütün yapıda bir telefon alacak. LG’nin son dönemde çıkardığı LG V20 modeli modüler yapısı ile LG G5’e benziyordu. Ancak bilgilere göre LG G6 parçaları modüler olmayan bir telefonun üretileceğini bizlere gösteriyor.

Eylül açıklamasında LG yetkilileri önümüzdeki yıllarda da modüler yapıyı bırakmayacaklarını açıklamışlardı. Bu yeni gelen bilgiler LG’nin Eylül ayındaki açıklamalarıyla çelişiyor. Eylül ayından beri şirketin fikirleri değişmiş ve modüler yapıyı bırakmış olabilirler. Şu an emin olmak için biraz erken.

Haberlere göre LG G6’da LG telefonlarda daha önce olmayan yeni bir özellik olacağı da belirtiliyor. Çok net bilgiler olmasa da LG’nin rakiplerinin son modellerinde de karşılaştığımız suya dayanıklılık özelliği olabilir.

LG, bir önceki modeli LG G5’i şubat ayında MWC 2016’da tanıtılmıştı. LG G6’da muhtemelen bir yıl sonra yani 2017’nin ilk çeyreğinde tanıtılacak. LG G6 ile ilgili gelişmeleri bu süreçte takip edip sizlere aktaracağız.