23.06.2017 15:20

LG K10 Kullanıcılarına Müjde! Android Güncelleme Haberi Geldi

LG K10 Android güncelleme müjdesi verildi. LG K10 kullanıcıları Android güncellemesiyle ne gibi yenilikler alacak? Güncelleme nasıl yüklenir?

En çok satan akıllı telefon serilerinden biri olan LG K10, rakiplerine göre uygun fiyatlarıyla dikkat çeken serilerden biri olmayı başarmıştı. Uygun fiyatları ve başarılı tasarımlarıyla beğeni toplayan LG K10 serisi için şimdi de güncelleme müjdesi geldi. Bu kez yapılan haberlerle beraber LG K10 akıllı telefonlarının Android Nougat güncelleme müjdesi alacağı açıklandı. Müjdeli haberden sonra LG K10 Android Nougat güncellemesinin detayları da paylaşıldı.

LG K10 Android Nougat Güncellemesi

LG K10 Android Nougat güncellemesiyle beraber, serinin tüm Nougat özelliklerine kavuşacağı açıklandı. LG tarafından yapılacak olan özelleştirmelerinde hem arayüz sistemlerini hem de uygulama menülerini epey bir geliştirmeyi de başaracak.

Ülkemizde de en çok tercih edilen serilerden biri olan LG K10, için yayınlanacak olan Android Nougat güncellemesi boyutu da açıklandı. LG K10 Android Nougat güncellemesi için yapılan açıklamada boyut olarak 1.22 GB boyutu gösterildi. Yeni güncellemenin 1.22 GB boyutunda olacağı ve şu an için AT üzerinden kullanıcıların indirerek güncellemeyi yapabilecekleri belirtiliyor.

LG K10 Android güncelleme

Yeni güncellemenin OTA üzerinden gelmesi ise biraz zaman alacak gibi gözüküyor. Hem iyileştirmelerin hem de düzenlemelerin yapılmasıyla beraber güncellemenin OTA üzerinden de yayınlanması bekleniyor. OTA üzerinden yayınlandığında ise kullanıcıların telefonları üzerinden bildirim göreceği ve doğrudan güncellemeyi de yükleyebileceği de belirtiliyor. Şu an için OTA güncellemesinin ne zaman yayınlanacağı için herhangi bir tarih verilmiş değil.