19.06.2016 16:00

LG Magna için Android 6.0 Marsmallow Hazır!

LG geçtiğimiz aylarda tanıtımını gerçekleştirdiği alt segment akıllı telefonu Magna için Android 6.0 Marsmallow güncellemesini yayınladı.

LG Markası ürettiği teknolojiler ve yazılımlar ile aynı ülkeden rakibi olan Samsung gibi girdiği her sektöre yön vermeyi başaran bir firma. Lucky ve Goldstar markalarının oluşturduğu bir konsorsiyum olan LG, 1947 yılından bu yana elektronik, cep telefonu ve petrokimya gibi sektörlerde hizmet vermeye devam ediyor. Yıllık geliri 104,3 milyar dolara ulaşan bilişim devi LG’de küresel anlamda çalışan sayısı ise 177,893 kişi. Koo ailesi tarafından yönetilen şirket şimdide giriş seviyesi akıllı telefonu olan Magna için Android 6.0 Marsmallow güncellemesini yayınladı. Gelin Android 6.0 Marsmallow güncellemesini yakından inceleyelim.

LG Magna İçin Android 6.0 Marsmallow Artık Yayında!

LG Magna’da Android 6.0 Marsmallow güncellemesi ile birlikte artık işletim sisteminin içerisinde daha fazla gelişmiş uygulama izinleri yer alacak. Geliştirilen Doze Modu ile birlikte daha fazla pil verimliliği sağlayacak olan LG Magna’da yine Android 6.0 Marsmallow güncellemesi sayesinde sistem hataları da daha az kendini gösterecek. Diğer taraftan kullanıcılarının güncellemeleri nasıl yapacağına da açıklık getiren LG yetkilileri, Magna modeli akıllı telefonlar için Android 6.0 Marsmallow güncellemesinin OTA üzerinden yapılabileceğini ifade etti.