10.07.2017 18:31

LG Q6 için Beklenen Resmi Video Geldi

LG Q6 akıllı telefonlarına ilişkin ilk resmi paylaşım ortaya çıktı. LG Q6 serisi bu kez LG videosunda görüldü. İşte tüm detaylarıyla yenş telefon!

LG G6 telefonundan sonra gelip, mini bir model olacağı belirtilen yeni seri LG Q6 akıllı telefonlarına ait ilk tanıtım videosu paylaşıldı. LG Q6 adı ile gelmesi beklenen telefonun daha önce 11 Temmuz tarihinde yayınlanacağına ilişkin davetiyeler ortaya çıkmıştı. Şimdi ise LG Q6 akıllı telefonları için resmi bir video geldi. LG Q6 serisi için paylaşıldığı belirtilen resmi videoyla beraber LG Q6 serisinin ne zaman çıkış yapacağına ilişkin de ilk bilgiler elde edilmiş oldu.

LG Q6 Geliyor

LG Q6 hakkında sadece tanıtım tarihini gösteren bir detayın yer aldığı videoda yeni serinin 11 Temmuz tarihinde tanıtılacağı da resmiyet kazanmış oldu. Özellikle ekranlara vurgu yapan yeni reklam filmiyle beraber yeni seri mini akıllı telefonların özellikleri ise şöyle olacak;

  • 4 inç ekran, fakat telefonun boyutu daha düşük olabilir. Tam ekran teknolojisiyle küçük kasa büyük ekran kullanımına gidilecek.
  • İşlemci kısmında ise Snapdragon 430 serisini göreceğiz. 1.4 GHz saat hızına sahip olan işlemci orta segmenti işaret ediyor.
  • 3 GB RAM bellek miktarıyla beraber yine orta segment bir değer sunulacak.
  • 13 MP değerinde kamera
  • Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi

Tüm bu özelliklerle beraber yeni seri akıllı telefonların yarın tanıtılması bekleniyor. Bakalım yeni model nasıl teknolojilere sahip olacak?