05.07.2017 23:25

LG Q6 Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

LG Q6 akıllı telefonları için tanıtım tarihini gösteren yeni davaetiyeler ortaya çıktı. LG Q6 akıllı telefonları ne zaman tanıtılacak? İşte davetiyeler.

LG, bir süredir amiral gemisi modelleri için yeni girişimlerde bulunuyor. Teknoloji devi öncelikle hafıza oranı arttırılmış ve belli başlı yazılım eklentileri yapılmış LG G6+ modelini duyurdu. Bu modelin getirdiği tam kablosuz şarj desteği ve benzeri birçok destek bir yana dursun, akıllı telefon devinin üretimlerine devam edeceği ve bu kez yeni bir mini model duyuracağı iddiaları gündem olmuştu. LG Q6 modeli olarak geleceği düşünülen yeni modelin sonunda tanıtım tarihinin ne zaman olacağı konusunda yeni bilgiler ortaya çıktı.

LG Q6 tanıtım tarihinin ortaya çıkmasını sağlayan gelişme, tanıtımın basın davetiyelerinin görülmesi. Muhtemelen Polonya’da yapılacağı düşünülen tanıtımın basın davetiyelerine göre 11 Temmuz tarihinde düzenleneceği görülüyor.

LG Q6 Özellikleri Nasıl Olacak?

Tanıtımının 11 Temmuz tarihinde yapılması beklenirken, paylaşılan davetiyeden sonra, telefon hakkında da birçok bilginin elde edildiği düşünülüyor. İlk olarak 5.4 inç ekran ile geleceği konuşulan LG Q6 akıllı telefonlarının, yine geniş ekran gövde oranı sunması ve ekran oranının da 18:9 olacağı düşünülüyor.

LG Q6

Ana modelde yer verilen özelliklerin korunacağını gördüğümüz akıllı telefonun işlemi modelinde bir düşüş olup olmayacağı bilinmezken RAM bellek miktarlarının ise 3 GB olacağı beklentisi var. Tüm bu özellikler tanıtımla beraber ortaya çıkacak. Bakalım davetiyeler de yer alan LG Q6 tanıtım tarihleri ne kadar doğru? LG Q6 beklenen özellikleri ne kadar karşılayacak?

Etiketler: