08.06.2017 21:48

LG V30 Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

LG V30 akıllı telefonları için merakla beklenen çıkış tarihi konusunda ilk bilgiler gelmeye başladı. Peki LG V30 ne zaman çıkış yapacak? İşte detaylar.

LG’nin amiral gemisi serilerine yenilerini ekleyeceği uzun bir süredir konuşuluyor. Özellikle markanın iPhone 8 serisine karşı cevap niteliğinde piyasaya yeni seriler sunması bekleniyor. Bu serilerden birisi de LG V30 akıllı telefonları olacak. Markanın LG G serilerinden farklı olarak piyasaya sürdüğü bilinen yeni LG V serisi akıllı telefonlarının, yeni üyesi olacak olan LG V30 modeliyle beraber serinin de güncellenmesi bekleniyor.

Üstelik bu kez markanın çok daha üst düzey teknolojilere yer vereceği ve kullanılan teknik bileşenlerinde yeni teknolojilerle geliştirileceği tahmin edilmekte. Özellikle Snapdragon 835 serisi işlemcilere geçiş yapılacak olan model için LG V30 akıllı telefonlarını göreceğiz. Tüm bu yönleriyle beraber merakla beklenen akıllı telefonların çıkış tarihi konusunda da ilk bilgiler geldi.

LG V30 Ne Zaman Çıkacak?

Gelelim telefonların ne zaman çıkış yapacağı konusuna. Markanın 6 GB RAM bellekli model olacak olan LG V30 akıllı telefonlarını, Eylül ayında piyasaya süreceği belirtildi. Doğrudan LG tarafından bir açıklama gelmese de markanın yakın kaynakları tarafından gelen bilgilere göre Eylül’ün son haftasında LG V30 çıkış yapacak.

LG V30

Markanın bu kararı ise iPhone 8 modeli için alacağı konuşuluyor. Öyle ki iPhone 8 modelinin de 25 Eylül tarihinde çıkış yapacağı ve LG’nin de buna karşı cevabının yine aynı dönemlerde tanıtılacak olan LG V30 olacağı belirtiliyor. Fiyat ve benzeri detaylar içinse tanıtımı beklememiz gerekecek.