30.06.2017 13:39

LG V30 için Yeni Bir Görsel Ortaya Çıktı

LG V30 modeli için yeni görseller ortaya çıktı. LG V30 modelinin iç aksamını gösteren görsellerde yer alan tüm detaylar haberimizde. İşte LG V30!

Teknoloji devi LG’nin yeni seri akıllı telefonları için çalışmalar tüm hızı ile devam ediyor. Yeni amiral gemisi serisi olacak olan LG V30 akıllı telefonlarının detayları ortaya çıkmaya başladıkça markanın nasıl bir teknoloji kullanacağı da netlik kazanmaya başladı.

İlk olarak yeni seri akıllı telefonların Snapdragon 835 serisi işlemcilerle geleceği belirtilmişti. Şimdi ise LG V30 akıllı telefonları için yeni görseller ortaya çıkmaya başladı. LG V30 modeli olarak gösterilen yeni görsellerin paylaşılmasıyla beraber telefonun iç aksamı da ortaya çıkmış oldu.

LG V30 İç Aksamı Görüldü

Paylaşılan yeni görseller göre LG V30 serisinin kablosuz şarj teknolojisini destekleyeceği görülüyor. Bunun dışında sabit pil teknolojisine sahip olacağı da konuşulan yeni seri akıllı telefonların beklenenden daha geniş bir ekran boyutuna sahip olacağı da konuşuluyor. Arka kısımda çift arka kamera kullanımı yapıldığı da görülen LG V30 akıllı telefonlarının Muhtemelen daha ince bir OLED ekran kullanılacak

LG V30 modeli

Tüm bu detayların dışında tasarımlarıyla öne çıkması beklenen LG V30 serisinin yeni görselleri mevcut soğutma sisteminin de kullanılmaya devam edeceğini gösteriyor. Şimdilik LG V30 için paylaşıldığı iddia edilen bu görsellerin gerçekliği doğrulanmış değil. Fakat uzun süredir konuşulan iddialara karşılık gelen bilgilerin bulunduğunu da söylemek yanlış olmaz. Doğrudan yeni seri için gelen bilgiler bakalım ne zaman doğrulanacak.

LG V30 modeli