18.02.2016 21:30

MalMath – Android için Matematik Problemi Çözme Uygulaması

Android için Matematik Problemi Çözme Uygulaması indirmek isteyen Android kullanıcıları, en iyi Matematik Problemi Çözme Uygulaması olan MalMath'ı denemeli!

malmath-android-icin-matematik-problemi-cozme-uygulamasi

Matematik hemen hemen hepimizin en büyük dertlerinden biridir. Kimine çok sıkıcı geldiği kadar kimine de çok zor gelebiliyor. Hâl böyle olunca bize biraz yardımda bulunacak birilerine ihtiyaç duyuyoruz. Ama her zaman yanımızda biri olmayabiliyor. Bu gibi durumlarda en büyük yardımcınız Android için geliştirilmiş matematik problemi çözme uygulaması olan MalMath imdadınıza yetişiyor.

Android cihazınızdan kolaylıkla matematik problemi çözmenizi sağlayan bu uygulama trigonometri, limit, integral ve daha birçok problemi rahatlıkla çözebiliyor.

Android Matematik Problemi Çözme Uygulaması

MalMath uygulaması “Step by step solver.” sloganı ile ne yaptığını kısaca bizlere anlatmış. MalMath uygulaması sizlere doğrudan problemin sonucunu göstermekle kalmıyor, aynı zamanda adım adım sonuca nasıl ulaştığını sizlere gösteriyor.

Problem Oluşturucu

MalMath matematik problemi çözme uygulaması Problem Oluşturucu özelliği ile de bizlere öğrendiklerimizi tekrar etme ve kendimizi sınama imkanı sağlıyor. Tek yapmanız gereken MalMath uygulamasına hangi konuda size problem oluşturması gerektiğini söylemek!

Android için geliştirilmiş en iyi matematik problemi çözme uygulaması olan MalMath uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

MalMath uygulaması şimdilik sadece Android platformu için kullanılabilir durumda. İlerleyen zamanlarda diğer platformlara da gelmesini merakla bekliyoruz.

MalMath, Android için Matematik Problemi Çözme Uygulaması‘nı Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmek için buraya tıklamanız yeterlidir.

Kategoriler: Diğer Genel