02.06.2017 17:22

Mccune Albright Sendromuna Sahip YouTube Yıldızı İzlenme Rekorları Kırıyor!

Kemik rahatsızlığı olan bir YouTube kullanıcısı izlenme rekorları kırmaya hazırlanıyor. İşte herşeye rağmen umudunu yitirmeyen o YouTube yayıncısı!

100 milyon’da bir görülen kemik hastalığına yakalanan YouTube yıldızının izlenme oranları rekora koşuyor. Dış görünümü hakkında 7 yaşından beri dalga geçilen Lily Cvetok isimli YouTube yayıncısı tüm bunlara göğüs gererek YouTube’da bir makyaj kanalı açtı. Mccune Albright sendromu genellikle kemiklerin simetrik olarak büyümesini durduran nadir bir hastalık olarak geçiyor. İşte bu amansız hastalıkla baş etmekle kalmayan Lily, açtığı YouTube kanalı ile toplamda 13 milyonluk izlenim almayı başardı.

YouTube Makyaj Kanallarında Yeni Bir Fenomen Doğuyor!

Bahsettiğimiz kemik hastalığından rahatsızlığı bulunan Lily’nin kanalı olan Lili Lo isimli kanalda 3 yıl önceye ait videolar bulunmasına rağmen yeni yeni popülerlik kazanan makyaj kanallarından birisi diyebiliriz. YouTube’da makyaj kanallarının oldukça çok izlendiğini elbette ki hepimiz biliyoruz. Fakat Lily’nin kanalı yaşadığı rahatsızlık nedeni ile diğerlerinden farklı ve hızlı bir şekilde yükselişe geçmiş gibi duruyor. Bakalım yaşama sevincini herşeye rağmen yitirmeyen yeni YouTube yıldızı Lily, başarıdan başarıya koşmayı başarabilecek mi?