15.11.2016 07:20

McDonald’s’ın Nutellalı Burgeri Instagram’da Ortaya Çıktı!

McDonald’s’ın yeni ürettiği nutellalı burgeri sonunda Instagram’da gözüktü! İşte Nutella ile hamburgeri bir araya getiren Instagram paylaşımı!

İlginç reklam teknikleri deneyen McDonald’s bu defa da hazırladığı Nutellalı Burger ile gündeme oturacak gibi görünüyor. Instagram’da paylaşımları dönmeye başlayan herkesin yemeye sabırsızlandığı McDonald’s Nutellalı Burgerin kaç kalori olduğu ise oldukça merak ediliyordu. İşte bu tatlı burgerin kalorisi ve diğer besin değerlerini sizlerle paylaşıyoruz!

McDonald’s Nutellalı Burger Instagram’da Yerini Almaya Başladı

burger-instagram

McDonald’s’ın yapacağını bildiğimiz ve merakla beklenen Nutellalı Burger, sonunda bazı şubelerde satışa çıkmış olacak ki Instagram yemek fotoğrafı paylaşımcılarının kıskacına yakalandı! Perşembe günü McDonald’s İtalya Facebook hesabında görseli paylaşılan ve 76 bin like alan Nutellalı Burger aslında beklenildiği kadar yüksek kaloride olmayacak. Instagram’da kısa bir süre sonra çarşaf çarşaf fotoğraflarının paylaşılacağını düşündüğümüz Burger, beklenildiğinin aksine yaklaşık 256 kalori olacak. Ayrıca bu tatlı hamburgerde 1.9 gramda lif bulunduğu söyleniyor. Bakalım McDonald’s Nutellalı Burger ülkemize ne zaman giriş yapacak? Peki sizce halkımız sıcak ekmek + çikolata alışkanlığına yakıştırıp bu tatlı atıştırmalığı(!) beğenecek mi?

#sweetynutella #macdonalds #nutella #sweety

A video posted by Filippo Crucitti (@filippo_crucitti) on