25.06.2017 21:12

Meizu, Android Nougat Alacak Modelleri Açıkladı

Meizu, Android Nougat güncellemesi alacak olan telefon serileri için merakla beklenen açıklamayı yaptı. Meizu güncellemeleri hangi modellere ne zaman gelecek?

Çinli markalar içerisinde en çok tercih edilen markalardan biri olan Meizu, şimdilerde Meizu Pro 7 modelleri üzerinde çalışıyor. Teknoloji devi bir yandan çift ekranlı olarak gelen modelleri için hazırlıklara devam ederken, bir yandan da telefonları için yazılım güncellemeleri yayınlamaya devam ediyor.

Son olarak teknoloji devinin Android Nougat işletim sistemi için nasıl bir güncelleme planı uygulayacağı merak ediliyordu. Bir hayli merakla beklenen yeni işletim sistemi sürümünün hangi modeller ne zaman geleceği konusunda ise merakla beklenen açıklamalar yapıldı. Meizu tarafından yapılan açıklamayla beraber netlik kazanan güncelleme detaylarına geçelim.

Meizu Android Nougat Güncellemesi Alacak Modeller

Marka tarafından yapılan açıklamayla beraber Android Nougat güncellemesi alacak olan modellerin Meizu Pro 6 Plus, Pro 6, Pro 6s, Pro 5, MX6, M3 Note, M5 Note ve M3 Max olacağı da açıklandı. Belirtilen tüm bu modeller yeni Android sürüm güncellemesini alacak. Android Nougat olarak sunulacak yeni sürümle beraber en güncel Android serilerinin telefonlara geleceği de açıklandı.

Meizu Android Nougat güncellemesi

Yani yeni güncellemeler son güvenlik yamaları dahil tüm sistem güncellemelerini alacak. Android Nougat güncellemeleri ise 2 Temmuz ile 10 Temmuz tarihleri arasında tüm telefonlara eklenecek. Meizu tarafından yapılan açıklamalar bu yönde. Meizu güncellemelerinden sonra yeni seriler için Android O müjdesinin de gelebileceğini belirtelim.