04.07.2016 21:22

Meizu M3 Note Satışa Sunuldu!

Meizu'nun fiyatına göre performansının beğenileceği düşünülen M3 Note modeli satışa sunuldu. M3 Note modelini 995 liraya satın alabilirsiniz.

Meizu‘nun beklenen diğer modeli M3 Note bugün itibari ile Türkiye’de satışa sunuldu. Şuanda pazarda tam olarak telefon satılmıyor yani telefon ülkemize sınırlı sayıda gelmiş durumda ancak kullanıcıların alması ve Meizu M3 Note modelinin ülkemizde tutmasına oranla ilerleyen günlerde daha fazla sayıda telefon satışa sunulacaktır. Fiyatına oranla teknik özellikleri gayet iyi olan ve Meizu kullanıcılarının merakla beklediği M3 Note modelini 995 liraya satın alabilirsiniz. Ancak telefon sınırlı sayıda olduğu için almak isteyen kullanıcıların hızlı davranması gerekiyor.

Meizu M3 Note Teknik Özellikleri

Meizu M3 Note modeli Meizu Pro 6 modeline göre daha düşük teknik özellikleri seviyesinde üretildi. Ancak fiyatına oran ile Meizu M3 Note modelinin gayet iyi olduğu düşünülmektedir. 995 liraya alacağını telefonun 2 GB Ram‘ı ve 16 GB depolama hafızası bulunmaktadır. Hafıza sorunu yaşayan kullanıcılar için Meizu M3 Note modeli microSD kart destekli olarak üretildi. Meizu M3 Note modelinin en beğenilen yönü bataryasının oldukça güçlü olması çünkü telefonda 4100 mAh gücünde batarya var. 13 MP arka ve 5 MP ön kameraya sahip olan Meizu M3 Note 5.5 inç Full HD IPS ekran ile satışa sunuldu.