09.05.2016 15:56

Meizu Pro 6 Ne Zaman Çıkacak, Özellikleri Neler, Fiyatı Ne Kadar?

Meizu’nun yeni hamlesi Pro 6 Ne Zaman Çıkacak? Meizu Pro 6’nın Özellikleri Neler? Meizu Pro 6’nın Fiyatı Ne Kadar? Meizu Pro 6’nın merak edilen detayları.

Meizu geçen yıl mobil üretici firmalar arasında hiç küçümsenmeyecek başarılara imza atmış bir firma. Ülkemizde pek tanınmıyor olsa da Avrupa’da ciddi satış rakamları elde etmiş, akıllı telefon sektöründe kendini ispatlamış ve bu yükseliş grafiğini korumuş bir firma. Şimdi ise Pro 6 ürününü satışa çıkaracak.

Meizu Pro 6 Ne Zaman Çıkacak, Özellikleri Neler, Fiyatı Ne Kadar?

Meizu, Pro 6 modelinde Samsung ile işbirliğine gitmiş öyle ki 5.2 İnçlik büyüklüğe sahip Pro 6, Samsung firmasının Super Amoled ekranını taşıyacak. MediaTek üretimi 10 çekirdekli Helio X25 İşlemci ve 4GB Ram kapasitesi olan Meizu Pro 6 kullanıcılarının karşısına 32GB ve 64GB depolama alanı olan iki farklı modelle çıkacak. Dış çerçevesi tamamen metal olan Meizu Pro 6’nın parmak izi okuyucu sensörüde bulunuyor. Meizu Pro 6’nın arka kamera çözünürlüğü ise 21 Megapiksel olarak belirlenmiş. Türkiye önümüzdeki günlerde satışa çıkması beklenen Meizu Pro 6’nın satış fiyatı ise 499 Euro olarak tahmin ediliyor.

Meizu başarığı grafiğindeki yükselişi Pro 6 modeli ile devam ettirebilecek mi, bekleyip göreceğiz.

Kategoriler: İnceleme