12.06.2017 18:54

Meizu Pro 7 için İlk Bilgiler Ortaya Çıktı

Meizu Pro 7 akıllı telefonları için en net görseller paylaşıldı. Meizu Pro 7 akıllı telefonları için şaşırtan görseller neler? İşte ilk iddialar!

Meizu, Çinli akıllı telefon devlerinde ilk sıraya yerleşmek için yeni adımlar atmaya hazırlanıyor. Markanın bu alanda yeni girişimleri ise Meizu Pro 7 akıllı telefonları olacak. Amiral gemisi akıllı telefon modellerine yenisini ekleyecek olan Meizu’nun, yeni modeli Meizu Pro 7 için nasıl detaylar düşünüldüğü ise yeni yeni ortaya çıkmaya başladı. Merakla beklenen yeni seri Meizu Pro 7 serisi hakkında son ortaya çıkan detay ise telefonların ikinci ekranları oldu. Meizu Pro 7 serisine ait olduğu iddia edilen görsellerin yayınlanmasıyla beraber ortaya çıkan gerçeklerde telefonların çok daha ilgi çekici modeller olduğunu göstermekte.

Meizu Pro 7 Detayları Neler?

Tabi ki şu an için Meizu Pro 7 için yayınlanan görseller doğrulanmış değil. Fakat Meizu Pro 7 telefonlarına ait olduğu iddia edilen görseller gerçekten iddialı bir modelin geldiğini gösteriyor. Özellikle telefonların arka kısmında ikinci bir ekran kullanımı yapılacağı belirtiliyor. Dokunmatik olacağı belirtilen Meizu Pro 7 ikinci ekranlarının, telefonun belli başlı kısayollarını bulunduracağı da belirtiliyor. Fakat net bir kullanım bilgisi bulunmuyor.

Meizu Pro 7

Bunun yanında Meizu Pro 7 akıllı telefonlarının kavisli bir ana ekrana ve çok ince bir kasaya sahip olacağı da belirtiliyor. Meizu Pro 7 teknik kısımda ortaya atılan iddialara göreyse, yeni seri akıllı telefonların MediaTek helyum P30 işlemci modeliyle ya da Samsung Exynos 8890 işlemci modeliyle geleceği de belirtiliyor. Tüm bu Meizu Pro 7 iddialarının özelliklerinin ne zaman netlik kazanacağı ise merakla bekleniyor.