28.06.2017 16:56

Meizu Pro 7 ilk Defa Canlı Görüntülendi

Meizu Pro 7 akıllı telefonlarının canlı görüntüleri yayınlandı. Meizu Pro 7 için yayınlanan canlı görsellerde nasıl detaylar yer alıyor? İşte ilk bilgiler.

Çinli teknoloji devi Meizu tarafından piyasaya sürülmesi beklenen yeni akıllı telefon modeli Meizu Pro 7, geçtiğimiz günlerde prototip görselleriyle beraber ortaya çıkmıştı. Yeni seri akıllı telefonların prototip görsellerinin paylaşılmasının hemen ardından Meizu Pro 7 hakkında genel bir görüş oluşmuştu.

Çift ekranlı nadir akıllı telefonlardan biri olan Meizu Pro 7 modelinin arka kısmında mini bir ekran kullandığı görülüyordu. Sol kısımda, çift arka kameranın hemen alt kısmında bulunan ikinci ekranın yanı sıra ön kısımda da çok daha geniş bir ekran kullanacağı düşünülen Meizu Pro 7 serisinin şimdi ise canlı görüntüleri ortaya çıktı.

Meizu Pro 7

Meizu Pro 7 Nasıl Bir Tasarıma Sahip?

Meizu Pro 7 serisi için yayınlanan yeni görsellerle beraber telefonun arka kısmında çift arka kamera kullanıldığı görülüyor. Canlı görüntülerle beraber ayrıca kameraların hemen altında ikinci bir ekran bölümü bulunduğu da belirtiliyor. Çift ekran ile geleceği böylelikle bir daha doğrulanmış olan Pro 7 akıllı telefonlarının ön kısmında ise geniş bir ekran kullanıldığı ve Home tuşuna yer verildiği görülüyor.

Meizu Pro 7

Bu detaylarla beraber yeni seriler için daha ne gibi bilgiler gelecek merak konusu. Kesin olan bir şey varsa Meizu Pro 7 akıllı telefonları içinde geri sayım başlamış durumda. Artık çok kısa bir süre sonra Meizu Pro 7 modelinin tanıtılması bekleniyor. Bu süreç içerisinde yeni görsellerinde gelmesi bekleniyor.