13.10.2017 13:01

MENA Bölgesinin En Büyük SEO Ajansı Zeo Agency

MENA Search Awards’ın bu yıl düzenlenen etkinliğinde Zeo Agency, 4 ayrı büyük ödül aldı. İşte Zeo Agency ve Zeo Agency'nin aldığı ödüller ile ilgili detaylar!

MENA Search Awards, her yıl Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesindeki SEO, PPC ve içerik pazarlaması alanından katılım gösteren başvuruları profesyonel jürisi ile iki farklı adımda değerlendirerek oyluyor. Sektörün en önde gelen etkinlikleri arasında gösterilen MENA Search Awards’ın bu yıl ki etkinliğinde ise Zeo Agency, 4 ayrı büyük ödüle layık görüldü.

29 Mart tarihinde açıklanan Shortlist sonuçlarından sonra Zeo Agency’nin başvurduğu bütün kampanyalarda aday olduğu ortaya çıktı. 10 Mayıs tarihinde ise Dubai’de yapılan ödül töreninde yer almak üzere Zeo Agency ekibinden Yiğit Konur, Mehmet Aktuğ, Ezgi Gülsen Yaylı, Ozan Ketenci Dubai’ye uçtular.

4 Ayrı Kategoride Ödül

Yemek.com projesi ile de yarışmaya katılan Zeo Agency, 6 farklı kampanyanın katılım gösterdiği “Best Use Of Content Marketing” kategorisinde de 1. olmayı başardı.

İki ayrı ödüle layık görülen ekip daha sonra Latitude Digital Marketing, Traffic Digital ve Best Large SEO Agency kategorisini hedefledi. Zeo Agency bu kategoriler arasına da girmeyi başararak isimlerini dijital pazarlama ve SEO sektörünün en önemli ödülleri arasında yer alan bir kategori de daha geçirdi.

MENA Search Awards’taki başarısıyla kendinden söz ettiren Zeo Agency, yarışmanın en dikkat çekici isimleri arasına girmeyi başardı. Best PPC Campaign ve Small Integrated Agency kategorilerinde kazandıkları ödüller için Kubix ekibini de kutlamayı ihmal etmedi.

Digitalzone’17 ile Geri Dönüyorlar!

Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama etkinliği olan Digitalzone bu yıl yine Zeo Agency ekibi tarafından ülkemizde düzenlenecek. 20-21 Ekim tarihlerinde Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de düzenlenecek etkinlikte uluslararası dijital pazarlama deneyimi konusunda müthiş bir tecrübe sizleri bekliyor olacak.

Dünyaca ünlü markalarda görev almış olan lider danışmanlar ayrı konferanslarda tüm bilgilerini ve deneyimlerini katılımcılar ile paylaşacaklar. Ayrıca etkinlikte Avrupa’nın en seçkin firmalarında görev alan dijital pazarlama konusunda profesyoneller ile Networking fırsatı da yer alacak.

2013 yılından beri gerçekleşen etkinlik ilk olarak SEOzone ismi ile ülkemizde düzenlenmişti. Dünya standartlarında bir deneyimi sunan etkinliklerin artık ülkemizde de yer alıyor olmasından dolayı ülkemizdeki dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren firmaların ve kişilerin de engin bilgilere sahip olmasını sağlıyor.

Etiketler: seo