25.05.2017 00:01

Merakla Beklenen Game of Thrones Fragmanı Yayınlandı

Game of Thrones 7.sezonu hakkında sonunda resmi fragman yayınlandı. İlgi odağı olan Game of Thrones fragmanında nasıl detaylar dikkat çekiyor?

Tüm dünya genelinde en geniş hayran kitlesine sahip olan dizilerden biri Game of Thrones, son yılların en popüler ekran çalışmalarından biri. George R.R Martin tarafından yayınlanan romanın, ekranlara uyarlanmış versiyonu olarak bilinen Game of Thrones’un bu kadar geniş bir kitleye hitap etmeyi başarması ve dizinin artık fenomen derecesine ulaşması da Game of Thrones hakkında gelen hemen her haberin günlerce konuşulmasını neden oluyor.

Bu noktada şimdiye kadar ki en iddialı sezon olması beklenen 7.sezonu hakkında da gelen bilgilerin günlerce gündem olduğunu ve hatta dizinin haberlerinin uzun süre trend listelerinde ilk sırada yer aldığını görmüştük. Bu derece merakla 7.sezonu beklenen Game of Thrones’un sonunda resmi fragmanı ise yayınlandı.

Game of Thrones 7.sezon En İddialı Sezon Olacak

Özellikle geçtiğimiz sezon hikayenin geldiği noktadan sonra Game of Thrones’un nasıl bir devam hikayesi işleyeceği en çok merak edilen konuydu. Yeni fragmanla beraber bu noktada da ilk bilgiler elde edilmiş oldu. Ana karakterlerin hikayedeki yeri hakkında en net bilgileri veren 7.sezon Game of Thrones fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.