03.06.2017 05:47

Merakla Beklenen iPhone 8 İşte Böyle Görünecek!

iPhone 8 akıllı telefonları için paylaşılan yeni görseller ortaya çıktı. Şimdiye kadar en net olan iPhone 8 görsellerinde yer alan tüm detaylar haberiimizde!

Samsung’un son hamlesinden sonra genel olarak akıllı telefon pazarında Galaxy S8 akıllı telefonları amiral gemisi modeller haline gelmeyi başardı. Galaxy S8 ve S8+ akıllı telefonlarının elde ettiği başarı sonrasında, şimdi ise tüm pazarda iPhone 8 akıllı telefonları beklenmeye başlandı. Öyle ki yeni seri Galaxy S8 akıllı telefonlarının en büyük rakiplerinden birinin iPhone 8 olması bekleniyor.

Tanıtımı günden güne yaklaşan yeni seri akıllı telefonların sürekli olarak ise yeni görselleri gelmeye başladı. Bu noktada daha önce maket görselleri ve fabrika görselleri ortaya çıkmıştı. Şimdi ise iPhone 8 akıllı telefonlarının en net prototip görselleri ortaya çıktı.

iPhone 8 En Net Görseller

Bu kez Apple’a yakın bir Çin merkezli kaynaktan paylaşılan yeni görsellerle beraber Apple’ın iPhone 8 akıllı telefonlarının, şimdiye kadar ki en net tasarımı paylaşılmış oldu. Doğrudan iPhone 8 akıllı telefonlarına ait olduğu belirtilerek yayınlanan prototip görsellerinde ise markanın Touch ID sensörlerini arka kapakta konumlandırdığı görülüyor.

iphone 8 görselleri

Ön kısımda yer alan bölümde tam ekran teknolojisi kullanacağı görülen Apple’ın, yeni prototip görsellerinde farklı olarak sadece ekran kullanımına yer verdiği, ekstra bir fiziksel tuş ya da özel bir bölümün kullanmamış olması dikkat çekiyor.  Tüm bu görsellerle beraber iPhone 8 tanıtımının daha da merakla beklenmeye başlayacağı da kesin.

iPhone 8 tasarımları

NOT: Her ne kadar uzun süredir konuşulan tasarımlara çok yakın olsa da bu tasarımlarında Apple tarafından doğrulanmadığı için sadece iddiadan ibaret olduğunu belirtelim.