25.05.2017 11:08

Merakla Beklenen PES 2018’in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Oyun severlerin büyük bir beğeniyle oynadığı futbol oyunu PES'in yeni sürümü PES 2018 ile ilgili yeni detaylar gelmeye başladı.

Son zamanlarda satış rakamları baz alındığında FIFA’nın gerisinde kalan PES oyunu yeni oyununda oyuncuların fikrini değiştirmeyi amaçlıyor.

Bu anlamda oyuncuların da merakla beklediği yeni PES oyunu olacak olan PES 2018 ile ilgili ilk detaylar gelmeye başladı.

Microsoft’un sevilen oyun konsolu olan Xbox’ın resmi internet sitesinin satış sayfasında yayınlanan bilgilere göre PES’in yeni oyunu olacak olan PES 2018 ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Yer alan Strategic Dribbling adında yer alan yeni PES 2018 oyununda oyunun daha gerçekçi olacağı ve kontrollerinin daha iyileştirildiği aktarılıyor .

PES 2018’de Önemli Yenilikler Geliyor!

Oyuncular için yen taktiksel özelliklerin de eklendiği yeni PES 2018 oyununda oynayışın farklı bir boyutu taşındığı aktarılıyor. PES oyununun sevilen bölümlerinden olan Master League’de de PES 2018 oyununda önemli değişiklikler yapılıyor. Oyunun menülerinde de ciddi değişikliğinin olacağının altı çizilirken futbolcuların görünümünde de önemli değişiklikler olacak.

Kullandığı oyun motoru olan Fox Engine ile son yıllarda üst seviye görsel şölen sunan PES bu grafiklerini PES 2018’de arttıracak. Yeni oyunda grafiksel anlamda önemli değişiklikler yapılacakken futbolcuların mimik detaylanması da ele alınacak.

Merakla beklenen PES 2018 oyununun 14 Eylül 2017’de tanıtılması ve PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkması bekleniyor.

Kategoriler: Futbol Oyun