16.09.2016 02:05

Merve Boluğur’dan Instagram’da “Elti” Paylaşımı!

Merve Boluğur, Instagram'da eltisi ile olan selfie'sini paylaştı. Instagram hesabında "eltim" açıklamasıyla fotoğraf paylaşan Merve Boluğur'a beğeni yağdı.

2006 yılında “Acemi Cadı” adlı dizideki rolü ile Türkiye’de tanınmış bir hale gelen oyuncu Merve Boluğur, “Aşk Yeniden”, “Kül ve Ateş”, “Küçük Sırlar”, “Kuzey Güney” ve “Muhteşem Yüzyıl” gibi dizilerde de rol oynamıştı. Dizilerin haricinde pek çok reklam filminde de yer alan Merve Boluğur, 24 Ağustos 2015 tarihinde ise yetenekli şarkıcı Murat Dalkılıç ile dünya evine girmişti.

Güzelliği ile Türkiye’de yüksek ses getirmeyi başaran Merve Boluğur, son zamanlarda Instagram hesabı üzerinden sık sık paylaşımlarda bulunuyor. Merve Boluğur, paylaşımlarına en son olarak ise eltisi ile çekilmiş olduğu bir selfie’sini ekledi ve bu selfie binlerce beğeni aldı.

Eltim🙃

Merve Boluğur (@mervebolugur) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Merve Boluğur’un Instagram’da “Elti” Selfie’si!

24 Ağustos 2015 tarihinde Murat Dalkılıç ile evlenen Merve Boluğur, Murat Dalkılıç’ın kardeşi Uğur Dalkılıç’ın eşi ile de arayı iyi tutuyor anlaşılan. Merve Boluğur, Instagram hesabında Uğur Dalkılıç‘ın eşi (Merve Boluğur’un eltisi) ile birlikte olduğu bir fotoğraf paylaşımında bulunarak, açıklama kısmına da “Eltim” yazısını ekledi. Merve Boluğur’un Instagram hesabı üzerinden yaptığı eltili paylaşımı ise akıllara eltisi ile arasının gayet iyi olduğu konusunda düşünceleri yerleştirdi.