13.10.2017 19:35

Meryem Uzerli Gala Fotoğrafını Instagram’dan Paylaştı

Meryem Uzerli yeni filmi Cingöz Recai'nin galasında çekilen fotoğrafını Instagram'dan paylaştı.Meryem Uzerli Instagram'dan beğeni yağmuruna tutuldu.

Güzel oyuncu Meryem Uzerli Cingöz Recai filmi ile sinema ekranlarında boy gösterecek. Kenan İmirazlıoğlu ile başrol oynayan Meryem Uzerli Cingöz Recai filminin galası için Berlin’e gitti. Güzel oyuncu Instagram hesabından fotoğraf paylaşmayı ihmal etmiyor. Türkiye’de galası gerçekleştirilen Cingöz Recai filmine ünlü akın etti. Instagram hesabından paylaşım yapmaya devam eden Meryem Uzerli güzelliği ile göz kamaştırırken kıyafetleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Instagram hesabından paylaştığı gala fotoğraflarına binlerce beğeni ve yorum geldi. Instagram’dan beğeni yağmuruna tutulan güzel oyuncuya tebrik mesajları yağdı.

 

Cingöz Recai Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Peyami Safa’nın aynı isimli romanından uyarlanan Cingöz Recai filmi 13 ekim 2017 tarihinde sinemalarda yerini alacak. Kenan İmirzalıoğlu’nun hırsızı Meryem Uzerli’nin ise dolandırıcıyı oynadığı filme hayranlarından tam destek geliyor. Gözde karakterini canlandıran Meryem Uzerli’ye Instagram üzerinden olumlu yorumlar geliyor.Serkan Keskin, Haluk Bilginer, Boran Kuzum,Selim Bayraktar gibi güçlü oyuncuların yer aldığı filmin çekimleri hem İstanbul hem de Rusya’da gerçekleşmiş.

 

Kategoriler: Magazin