27.03.2016 18:00

Michael Kors, Akıllı Saatleri Başka Boyuta Taşıyor

Şimdiye kadar hem erkek, hem de kadınların en fazla kullandığı aksesuarlardan biri olan saat, artık dönemin ruhuna uygun şekilde Android saat haline dönüştü.

Şimdiye kadar hem erkek, hem de kadınların en fazla kullandığı aksesuarlardan biri olan saat, artık dönemin ruhuna uygun şekilde Android saat haline dönüştü. Android saatler, gerçek saatlerin yerini görsel bakımdan tutmuyor diye düşünebilirsiniz. Fakat Michael Kors’un yeni Android Wear koleksiyonunu görmeden karar vermeyin.

Michael Kors Android Wear Saat Koleksiyonu

Yaptığı saat koleksiyonları ile dünyaca ünlü tasarımlara imza atan Michael Kors artık çağın ruhuna uygun saatler tasarlamaya başladı. Saat konusunda meraklılarını oldukça sevindirecek ilgi çekici saatler hem klasik görünümlerini taşıyor, hem de akıllı saatlerin özelliklerini taşıyor. Hem saatlerden vazgeçemiyor, hem de teknolojinin nimetlerinden yararlanmak istiyorsanız bu cihazlar tam size göre.

Saatlerin tanıtımını yapan Michael Kors kadınlar için özellikle taşlı ve altın sarısı renklerinde tasarladığı saati için klasik bir çizgiyi uygun görmüş. İki model olarak tasarlanmış olan saatlerin erkek modellerin de ise daha fazla spor çizgiler kullanılmış. Akıllı saatler için yapılmış olan koleksiyona Michael kors Access adını vermiş. Yapmış olduğu tanıtım da Michael Kors teknolojiyi şıklıkla buluşturmak istediğini ve bu koleksiyonu bunun için yaptığını açıkladı.

Eğer bu saatlerden birine sahip olmayı istiyorsanız biraz beklemek zorunda kalacaksınız. Çünkü tanıtımı yapılan bu saatlerin piyasaya çıkması 2016 yılının sonunu bulacak. Saatler için gerekli fiyat ise şimdiden belirlenmiş durumda. Bu saatlerin ABD’de ki satış fiyatı 395 dolar olacaktır.