Microsoft Lumia 950 XL Yeniden Satışa Çıkacak!

Microsoft’un bir süredir satışta olmayan modeli olan Lumia 950 XL, Microsoft’tan edinilen bilgiye göre çok yakında yeniden raflardaki yerini alacak.

6

Akıllı telefon piyasasında bir türlü varlık gösteremeyen Microsoft‘un geçtiğimiz aylarda tanıttığı Lumia 950 XL modelinin stok sıkıntısı sebebiyle satışı durdurulmuştu. Kullanıcıların yaşamış olduğu bu kötü durum karşısında Microsoft yeni bir açıklama yaptı.

Lumia 950 XL Yeniden Satışa Sunuluyor!

Yaşanan bu talihsiz olay karşısında açıklama yapan Microsoft yetkilileri bu durumu kullanıcıların akıllı telefona beklenenden daha çok ilgi göstermesinden dolayı stokların eridiğini ifade etti. Yaşanan bu stok sıkıntısının da en kısa zamanda giderileceği aktarıldı. Yapılan bu açıklamanın ardından dünyaca ünlü e-ticaret sitesi Amazon İngiltere ve Fransa‘da Lumia 950 XL yeniden satışa sundu.

microsoft-lumia-950-xl-yeniden-satisa-cikacak

 

Lumia 950 XL’nin ne zaman diğer ülkelerde yeniden satışa sunulacağı ise belirsizliğini koruyor.

Benzer içerikler Yazarın diğer gönderileri

 • hayri

  Microsoft lumia cihazını hiç kullanmadım ama yeniden satışa sunularsa bence güzel olur diye düşünüyorum

 • Abuzer

  Microsoft telefon mu alınır ya. Nokia battı ismini değiştirdiler tutmadı hala çırpınıyorlar. Ne diye zorluyorlar anlamadım. Android dururken ios dururken kim windows telefona bakar.

 • Burhan Ozdes

  oldukça kaliteli bi telefon. özellikle samsungla kıyaslandığında çok iyi işler çıkartıyor. yazılım konusundaki eksiklikleri giderdiğinde kesinlikle en iyisi olacaklar.

 • Tuğçe

  Hayatımda Lumia serisi kadar gereksiz bir seriye rastlamadım. Bir ay içinde 4 defa ekran kırılmasından 2 defa işletim sisteminin çökmesine kadar bir sürü problem yaşadım, ikinci el piyasası da çok düşük olduğundan şuan dolapta duruyor.

 • Kazım gemici

  Bende de n9 telefon var nokia dünyada milyonlarca sattı sonra destek falan vermedi bu da nokia telefon almam bir daha kesinlikle 1300 liraya aldıgım telefondan resmen kazık yedik milyonlarca kişi telefon çok güzel hızlıda ama destek yoksa ne işe yarar ki !!!!

 • Kemal

  Asus Zenfone5 kullanıyorum ve pil sorunum var. Çok çabuk bitiyor. Açıkca bu modelin özellikleri hoşuma gitti, alanlar tavsiye ederse değerlendirebilirim.