Microsoft, yeni oyun konsolunu tanıttı. 1TB depolamalı ve Karbon Siyahı renkli Xbox Series S fiyatı ile özellikleri merak ediliyor. İşte tüm detaylar...

Xbox Series S 1TB depolama kapasitesi ve karbon siyahı rengiyle tanıtıldı

Microsoft, Xbox Series S oyun konsolunun klasik imajını değiştirdi. Carbon Black sürüm piyasaya çıktı. "S" serisi şimdiye dek sadece beyaz renk grubuyla geliyordu. Yeni karbon siyahı oyun konsolu, incelik ve stil duygusunu zarif bir renkle birleştiriyor. Oyun konsolunun dış kaplamasındaki değişikliğin yanı sıra, Carbon Black sürümü ayrıca artırılmış dahili depolama kapasitesiyle geliyor. Microsoft bu konuda cömert davrandı ve 1TB depolama kapasitesi sundu. Xbox Series S Carbon Black sürümü oyunculara özgürlük getirecek. Artık oyuncular en sevdikleri oyunları, medya dosyalarını ve daha fazlasını depolamak için yeterli alana sahip olacak. Depolama kapasitesinin 512 GB'tan iki katına çıkarılması güzel oldu. Bu, oyuncuların hafızanın bitmesinden endişe etmeden geniş bir oyun kitaplığının keyfini çıkarmasını sağlayacak.

İLGİLİ İÇERİK: Nvidia GeForce Now, Xbox Game Pass Oyunlarını Sunacak!

Yeni konsol, Xbox Kablosuz Oyun Kumandası ile eşsiz bir uyum içinde karşımıza çıkıyor. Oyun kumandası, ergonomik tasarımı ve gelişmiş özellikleriyle oyunculara sürükleyici bir oyun deneyimi sunarak gelişmiş hassasiyet ve yanıt hızı sunuyor. Xbox Series S Carbon Black sürümü için ön siparişler açıldı. Ancak hevesli oyuncular, bu konsola sahip olmak için 1 Eylül 2023'teki resmi çıkış gününü beklemek zorunda. Xbox Series S 1TB konsolun fiyatı 349,99 dolar olarak belirlendi. Carbon Black sürümüne ek olarak Microsoft, 1 Eylül'de piyasaya sürülecek olan merakla beklenen Starfield Constellation Edition'ı da tanıttı. Bu sürüm, uzayın esrarengiz derinliklerinden ilham alan benzersiz bir tasarım vaat ediyor ve 299,99 dolar gibi uygun bir fiyata sahip.