07.07.2017 00:51

Middle-earth Shadow of Mordor Ücretsiz Olacak

Middle-earth Shadow of Mordor oyunu için güncelleme yayınlandı. Yeni güncelleme sonrasında Middle-earth Shadow of Mordor oyununun ücretsiz süprizi de geldi!

Yüzüklerin Efendisi efsanesinin farklı bir hava ile ele alındığı oyun Middle-earth Shadow of Mordor, yayınlandığı andan itibaren gündemde kalmayı başarmış bir oyun serisi olarak dikkat çekiyor. Mordor çevresinde yaşayan Talion karakterini yönettiğiniz ve intikam almak, kötülüğü yenmek adına mücadeleler verdiğiniz oyunda, kullanılan hikaye kadar oyunun grafikleri ve oynanış dinamikleri de bir hayli konuşuldu. Yayınlandığı andan bu yana en başarılı yapımlardan biri olarak değerlendirilen Middle-earth Shadow of Mordor oyununun hayranları için şimdi ise yeni bir haber ile gündem oluyor. Bu kez oyunun ücretsiz olacağı haberi geldi.

Middle-earth Shadow of Mordor Ücretsiz Olacak

Yayınlanan son güncellemeden sonra alınan kararla beraber Middle-earth Shadow of Mordor serisinin bir süre ücretsiz olarak yayınlanacağı açıklandı. Middle-earth Shadow of Mordor oyunu için doğrudan yapımcılardan gelen açıklama sonrasında oyunun Xbox One ve Steam üzerinden sadece belli bir süreliğine ücretsiz olarak sunulacağı belirtildi. Middle-earth Shadow of Mordor oyununun sadece belli bir süre boyunca ücretsiz olmasıyla beraber, oyunun ne kadar süre için ücretsiz oynanabileceği de açıklandı.

Middle-earth Shadow of Mordor serisinin Xbox One için 17 Temmuz tarihine kadar ücretsiz olduğu açıklandı. Bilgisayar kullanıcıları için ise oyunun 10 Temmuz tarihine kadar ücretsiz olarak oynanabileceği belirtildi. Bu süre içerisinde oyunun dev oranlarda indirimlerinin olacağı da açıklandı. Ayrıca güncellemeyle beraber Shadow of Mordor Nemesislerini, Shadow of War serisine aktarmanıza da izin veriliyor. Güncellemenin paylaşılan videosunu haberimizde bulabilirsiniz.