19.12.2015 20:27

Minecraft’a Yeni Güncelleme Geldi!

Microsoft tüm dünyada Minecraft için 1.8.8 güncellemesini konsollar için yayınladı. İşte Microsoft'un Minecraft için verdiği güncellemenin detayları!

Güncelleştirme ile gelen yeni bloklar, mobs ve biomesin yanı sıra creative modu için üç yeni yumurta: ‘tavşanlar’, ‘guardianlar’, ‘endermite’ geldi. Bugüne kadar ki en büyük Minecraft güncellemesi olduğu söyleniyor ve Microsoft oyuncuların isteklerini duymuş olacak ki blokların piksel yapılarını arttırmış.

Microsoft, Minecraft’a Yeni İklimler Ekledi!

Microsoft Minecraft’a, ‘Deep Ocean’ ve ‘Roofed Forest’ isminde iki yeni iklim oyuna eklendi. Deep Ocean’da suyun içinde nefes alabilmek için yeni gelen iksiri bulmalısınız. Bu iksiri bulup okyanusa daldığınızda yeni eklenen ‘Elder Guardions’ ve ‘Ocean Monuments’ karşınıza çıkıyor.Bizi Minecraft’a gelen özelliklerin heyecanlandırmasının asıl nedeni, gelen yeniliklerin yüzeysel olmayıp detaylı bir güncelleme olmasıdır. Eğer yeni güncellemeyi görmek için sabırsızlanıyorsanız bu güncellemenin özelliklerini Mojang Store’da bulabilirsiniz.Unutmadan söyleyelim, bu güncelleme Wii U hariç tüm konsollar için yayınlanmış durumda.