16.05.2017 23:33

Motorola’nın Yeni Moto C Ve Moto C Plus Modelleri Tanıtıldı!

Motorola'nın kısa bir süre önce sızdırılan Moto C ve Moto C Plus modelleri resmen tanıtıldı. İşte Motorola'nın yeni Moto C Ve Moto C Plus modelleri ve özellikleri.

Lenovo tarafından satın alındıktan sonra genel olarak giriş seviyesi modeller üreten Motorola’nın yeni giriş seviyesi modelleri Moto C ve Moto C Plus sonunda resmi olarak tanıtıldı.

Bir zamanların ünlü akıllı telefon üreticisi olan Motorola Lenovo tarafından satın alındıktan sonra başarılı giriş modelleriyle dikkat çekiyordu. Motorola’nın bu anlamda kısa bir süre önce sızdırılan Moto C ve Moto C Plus modelleri tanıtıldı.

Bu yıl içerisinde toplamda 9 adet yeni akıllı telefon çıkartacağını açıklayan Motorola 2 akıllı telefonunu tanıttı. Motorola’nın tanıttığı Moto C modeli 5 inç büyüklüğünde bir FWVGA ekranla geliyor 2017 yılında bir akıllı telefonda FWVGA ekran kullanılması gerçekten şaşırtıcı. 5 megapiksel çözünürlüğünde bir ana kamerası ve 2 megapiksel çözünürlüğünde bir ön kamerası bulunan Moto C MediaTek’in MT6737M işlemcisinden güç alan Moto C’de 1 GB RAM bulunuyor. Moto C ayrıca 8 GB ve 16 GB’lık depolama alanıyla geliyor.

Moto C Plus Biraz Daha İyi Özelliklerle Geliyor!

Motorola’nın tanıttığı bir diğer model olan Moto C Plus modeli ise 5 inç büyüklüğünde 720 piksel bir ekranla geliyor. Moto C ile aynı işlemciyi kullanan Moto C Plus ayrıca 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanıyla geliyor.

Motorola’nın bu iki akıllı telefonu iyi bir giriş seviyesi modeli olur mu bilinmez ancak Moto C’nin fiyatı 89 ve Moto C Plus’ın fiyatı ise 99 dolar olarak açıklanmış durumda. Son olarak Motorola’nın bu yeni akıllı telefonlarının ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise bilinmiyor.

Kategoriler: Android Mobil