07.07.2016 22:30

Mr.Robot Dizisinden Haber Var!

Son zamanların en efsane dizilerinden biri olan Mr.Robot dizisinin 2.sezon ile ne zaman ekranlara döneceği merak edilirken ilginç bir gelişme yaşandı!

Sadece bilişim filmleri/dizileri sevenler tarafından değil tüm dünya tarafından takip edilen bir dizi olmayı başaran Mr.Robot dizisi için yapımcı ekibi, 1.sezona ara verdikten sonra takipçilerinin aklında canlı kalmak için sosyal medya, mail gibi yayınlar aracılığı ile çeşitli uygulamalar yapmaktaydı.

Bugün Facebook aracılığı ile bir mesaj ve video yayınlayan Mr.Robot dizisi, yine her zamanki gibi devrimsel mesajlarını yaymayı başardı.

mr.robot-ikinci-sezon-ne-zaman-baslayacak

“Güven. Değişim. Devrim. Az kaldı. Saat 23.00’da! takipte kalın.” Şeklinde bir mesaj başlığı yayınlayan Mr.Robot ekibi aynı zamanda bu mesajlarında ciddi olduklarını gösteren bir video da yayınladı.

İşte o video!

Truth. Change. Revolution. It's nearly time.

At 4PM ET, look to your feed. #wearefsociety #wearefinallyawake

Posted by Mr. Robot on Thursday, July 7, 2016

Tüm bu olanların ardına birde takipçilerine mail aracılığı ile sayaç bulunan bir görsel gönderen Mr.Robot dizi ekibi, izleyenler kanadında büyük bir merak uyandırmayı başardı.

mr.robot-ikinci-sezon

Bakalım Türkiye saati ile 23.00’da nasıl bir gelişme yaşanacak?

Sonradan gelen açıklama ( spoiler içerir ) : 

mr.robot-ikinci-sezon-ne-zaman-basliyor

Yapılan duyuruların neticesinde Mr.Robot meraklıları açısından çok büyük bir gelişme yaşandı. 1.sezonun finalinde geçen devrimin başlangıç anı tam olarak gösterilmemişti. Yapılan duyuruların sonucunda, canlı bir yayın ile bu sahne Mr.Robot’un Facebook sayfasında gösterildi.

İşte herkesi bekleten o video!

The Revolution Has Just Begun #fsociety

Posted by Mr. Robot on Thursday, July 7, 2016

Peki Efsane Olarak Görülen Mr.Robot Nasıl Bir Dizi?

Günümüzde yaşanan hack olaylarını bambaşka bir şekilde ele alıp işleyen, hack olayının saldırıdan ziyade bir mesaj olarak yapıldığını tüm dünyaya duyurabilen Mr.Robot dizisi, daha ilk bölümüyle dünya çapında büyük merak uyandırmıştı. İçerdiği gizem ve merak unsurlarını da güzel uygulayan Mr.Robot dizisi 1.sezonu ile birçok ödüle layık görülmüştü.

Mr.Robot 2.sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Farklı çekim açıları, kullanılan renk paletleri bile olay olan Mr.Robot dizisinin 2.sezonunun 13 Temmuz’da başlaması bekleniyor.