Mr.Robot İkinci Sezonu ile Ekranlara Geri Dönüyor!

Geçtiğimiz yıla damgasını vuran Mr. Robot dizisinin ikinci sezon tarihi netleşti Mr. Robot ikinci sezonda iddialı geliyor. İşte Mr. Robot ikinci sezon tarihi!

mr robot ikinci sezon

Sam Esmail tarafından kaleme alınan drama türündeki televizyon dizisi Mr. Robot geçtiğimiz yıla damgasını vuran, bölüm sonlarından ağzımı açık bıraktıran diziler arasında yerini almıştı. 24 Haziran 2015 tarihinde yayına giren Mr. Robot dizisinin pilot bölümü 27 Mayıs 2015 tarihinde yayınlanmıştı. Pilot bölümü ile ne kadar iddialı bir dizi olduğunu kanıtlayan Mr. Robot beklentileri düşürmedi ve mükemmel bir ilk sezonun altına imzasını attı. Geride bıraktığımız günlerde düzenlenen Altın Küre Ödül Töreni‘nde En İyi Drama Dizisi ödülünü almaya hak kazanan Mr. Robot, ne kadar iddialı bir dizi olduğunu kanıtlamış oldu. Şimdi tüm gözler merakla beklenen ikinci sezonda.

Mr. Robot İkinci Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizinin yazarı Sam Esmail yaptığı açıklamalarla Mr. Robot ikinci sezonunun ne zaman başlayacağı üzerine sinyaller verdi. 2016’nın yaz aylarında gösterime girmesi beklenen Mr. Robot ikinci sezonu, dizinin yaratıcısı Sam Esmail tarafından yapılan açıklamaların ardından yaz aylarında gösterime gireceğini kesinleştirmiş oldu.

2015’in en iyi dizilerinden biri olan Mr. Robot’u eğer hâlâ izlemediyseniz hiç durmadan izlemeye başlamanızı tavsiye ederiz. İyi seyirler.

Kategoriler: Sinema
 • Soner DAyı

  İlk sezonunu gözüm açık izlemiştim harika bir dizi merakla devamını bekliyorum çok zor geçecek zaman 🙂

 • mehmet61

  Mr robot bilgisayar korsanlarının şuanki yaptıkları hackerliği birer bir anlatıyır. 2 sezonu sabırsızlıkla bekliyorum.

 • calimero232

  2 sezonun gelmesini sabırsızlıkla bekliyoruz umarım ilk sezon gibi güzel olur.

 • Dilek

  İlk sezonu tartışmasız o yılın ilk 5 en iyi dizileri arasına girer, umarım 2.sezonda bunu bozmazlar ve aynı güzellikte devam eder.

 • Furkan Çelebi

  Bilgisayar ile alakalı birisi olduğumdan mr robot ilk çıktığında çok dikkatimi çekmişti ve başladığım zaman bayıldım her hafta yeni bölümü izledim ikinci sezonu merakla bekliyorum

 • Selen Çetin

  Aşık olduğum bir dizi, bunu izledikten sonra bilgisayar ile daha çok vakit geçirmeye başladım diyebilirim 😀

 • Hasan

  işte bu 1. sezonuna bayılmıştım tam bir hacker dizisi cidden böyle bir dizi var ama bilmemek çok ayıp tanıdığım bilgisayarla ilgilenen herkese öneriyorum bu yazıyı okuyanlarada öneririm

 • Gözde

  1.sezon oldukça iyiydi. 2.sezon daha iyi olursa ben bu diziyi 7/24 izlesem de sıkılmam galiba 🙂 Mr.robot gerçekten bana hitap eden bir dizi..

 • Semih

  1. sezonu çok iyiydi ikinci sezonuda öyle olur umarım bakalım heyecanla bekliyorum 🙂

 • bilal

  İkinci sezonda da adından en çok bahsedilecek dizi şüphesiz Mr. Robot olacaktır. İlk sezonu bir günde bitiren biri olarak dört gözle yeni sezonun başlamasını bekliyorum İkinci sezonda daha fazla aksiyon olur umarım.