24.09.2016 21:33

Murat Boz-Aslı Enver Instagram’da Köpeğini Paylaştı

Murat Boz-Aslı Enver ilişkisi tam gaz devam ederken ikili Instagram hesaplarından mutluluklarını paylaşmayı ihmal etmiyorlar. İkilinin videosuna binlerce beğeni geldi.

Bu yılın gözde çifti Murat Boz ve Aslı Enver ilişkisi yolunda giderken ikili Instagram hesaplarından mutlu dakikalarını paylaşmayı ihmal etmiyor. Hayvan dostu çiftin hem kedisi hem de köpeği bulunuyor. Murat Boz Instagram hesabıdan köpeği Toro’nun videosunu paylaştı. Videoda sevgilisi Aslı Enver’i de etiketleyen Boz, köpeğinin ismini de not olarak düşmüş. Yaklaşık 7 aydır birlikte olan çift ailesini günden güne artırıyorlar. Toro adında ki köpeklerinin sevimli halini Instagram hesabından paylaşan Murat Boz’un videosuna beğeni yağdı. İkilinin hayranları videonun altına güzel yorumlar yapmayı ihmal etmiyor. Sevilen çiftin yakın zamanda evleneceği dedikodular arasında yer alsa da ikiliden herhangi bir açıklama bulunmuyor. Çiften Aslı Enver, daha önce ailelerine yeni katılan minik kedileri Düşeş’i Instagram hesabından paylaşmıştı.

murat-boz-köpegi

Gözde Çiftin Hayvan Sevgisi

İkili magazinde çıkan Aslı Enver’in hamile olduğu dedikodularına canlarını epeyce sıkılmışlardı. Bunun üzerine Murat Boz, Twitter hesabından iğneleyici bir şekilde” Açıklıyorum: Ben Hamileyim” paylaşımında bulunmuştu. Çiftin bu olayı gündeminden çıkarıp mutlu oldukları ,paylaştıkları videolardan beli oluyor. İkilinin hayranları çiftin yakın zamanda evlenmesini umut ediyorlar.

aslı-enver-kedileri