05.09.2016 23:02

Murat Boz Instagram Üzerinden Gönderme Yaptı!

Murat Boz, "O Ses Türkiye"de bu sezon olmayacağını söyleyen Ebru Gündeş'e Instagram üzerinden mesaj yolladı. İşte Murat Boz'un Instagram'dan yolladığı o mesaj!

Yapımcılığını Acun Medya ekibinin ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı, TV8 ekranlarının sevilen yarışması “O Ses Türkiye” jüri ekibinden olan Murat Boz, ekipten ayrılan jüri arkadaşı için Instagram hesabı üzerinden paylaşımda bulunarak üzüntüsünü belirtmeyi ihmal etmedi.

 

 

Murat Boz’dan Instagram’da “Çok Özleyeceğim” Mesajı!

Genç kızların büyük bir hayranlık ile takip ettiği ve “O Ses Türkiye” yarışmasında jürilik yapan Murat Boz’un Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımı dikkat çekti. Yoğun ses tonuyla Türkiye’nin en iyi müzisyenleri arasında yer alan Ebru Gündeş’in bu sezon “O Ses Türkiye” yarışmasında jüri koltuğuna oturmayacağı haberi üzerine üzüntüsünü Instagram üzerinden belirten Murat Boz, paylaştığı fotoğrafa açıklama olarak da “Çok Özleyeceğim” yazdı.

Çok özleyeceğim 🙏🏼🙏🏼 @ebrugundes

Murat Boz (@muratboz) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Tüm Jüri Arkadaşları Üzgün!

3 senedir “O Ses Türkiye” yarışmasında aynı koltukta oturan ve jürilik yapan yetenekli şarkıcı Ebru Gündeş’in bu sezon jüri koltuğunu boş bırakacağı yönünde yaptığı açıklaması yalnız Murat Boz’u değil, tüm jüri arkadaşlarını üzüntüye boğdu.