29.09.2016 14:44

Murat Boz Instagram’da Eski Sevgilisini Mi Beğendi!

Murat Boz-Aslı Enver çifti aralarının bozuk olduğu iddiası ile gündeme oturdular. Murat Boz'un eski sevgilisini Instagram'da beğenmesi de hayranlarını kızdırdı.

Aslı Enver- Murat Boz aşkı tam gaz devam ederken Enver, Acun Ilıcalı’nın kızı Banu Ilıcalı’nın düğününe gitmemesiyle aralarının bozulduğu söylentileri başladı. Ardından Murat Boz’un Hadise ile düğünde olan yakınlığı magazin dünyasına yansıdı. Düğünde oldukça fazla eğlenen eski dostlar gündeme bomba gibi düştüler. Aslı Enver aralarının bozuk olup olmadığını merak eden hayranlarını rahatlamak için Twitter hesabından “ Kuzular her şeye inanmayın ayrıca arkadaşlıktan güzel şey mi var… Sakin kuzular” açıklamasında bulundu. Murat Boz bu konu hakkında sessizliğini korurken yaptığı hata ile tekrar gündeme geldiler.murat-boz-eliz

Murat Boz ve Aslı Enver İkilisi Sessizliğini Koruyor

Murat Boz, eski sevgilisi Ezgi Sakuçoğlu ile olan ilişkisini kesmiş ve Instagram hesabından da takibi bırakmıştı. Bunlara rağmen Murat Boz’un eski sevgilisinin videosunu beğendiği iddiaları magazin dünyasına bomba gibi oturdu. Hayranlarının iddialarına göre videoyu beğenip ardından beğenisini çeken Murat Boz, konu ile ilgili sessizliğini koruyor. Aslı Enver ile olan ilişkinin yolunda gitmediği iddiaları dolaşırken bu olayların yaşanması söylentileri doğrular gibi gözüküyor. Hayranları tarafından açıklama beklenen çift şimdilik sessizliğini koruyor.