05.10.2016 14:17

Murat Boz Instagram’da Sevgilisiyle Fotoğrafını Paylaştı

Murat Boz Instagram'da Aslı Enver ile olan fotoğrafını paylaştı. Murat Boz sevgilisi ile aralarının bozuk olduğu iddialarına Instagram'dan yanıt vermiş oldu.

Uzun süredir aralarının bozuk olduğu iddia edilen Murat Boz- Aslı Enver çiftinden cevap niteliğinde Instagram paylaşımı geldi. Bu yılın gözde çiftinin önce “Hadise” olayının, ardından Murat Boz’un eski sevgilisi Eliz Sakuçoğlu’nu Instagram’da beğenmesinden dolayı aralarının bozulduğu konuşuluyordu. Hayranları tarafından ayrılıkları konusunda pek çok yorum gelirken çift konu hakkında hiçbir açıklamada bulunmamıştı. Çiftin ikisi de söylentilere dayanamayıp suskunluklarını bozdu.

Aslı Enver de Suskunluğunu Bozdu

Murat Boz Instagram hesabından sevgilisi Aslı Enver ile olan fotoğrafını paylaşarak dedikodulara yanıt vermiş oldu. Aslı Enver’de önceki gün alışveriş merkezinin çıkışında magazincilerin sorularını yanıtlayarak aralarının gayet iyi olduğunu her şeyin yolunda gittiğini belirtti. Herkesin beğendiği çiftin ayrıldığı söylentileri hayranlarını fazlasıyla üzerken bu açıklamalar üzerine rahat bir nefes aldılar. Murat Boz’un Instagram hesabının yorumlar kısmı kapalı olduğu için hayranları yorum yapamasa da fan sayfalarından ikiliye güzel yorumlar gelmeye devam ediyor. O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yapan Murat Boz Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına kalp koyarak sevgilisi Aslı Enver’i etiketlemeyi de eksik etmiyor.