19.09.2016 02:03

Murat Boz’dan Instagram’da Neşeli Tavırlar!

Murat Boz ve Aslı Enver'in neşeli halleri Instagram'a da yansıdı. Murat Boz, sevgilisi Aslı Enver ile çıktığı Newyork tatilinde geçirdiği mutlu anı paylaştı.

15 Ocak 2016 tarihinde vizyona giren ‘Kardeşim Benim’ isimli filmde birlikte rol oynayan Aslı Enver ve Murat Boz‘un film setinde başlayan dostlukları büyük bir aşka dönüşmüştü. Aslı Enver ve Murat Boz çifti bu güzel aşkı Instagram hesapları üzerinden birer fotoğraf paylaşarak sevenlerine ilan etmişlerdi. Yaklaşık 7-8 aydır bir aşk yaşayan Aslı Enver ve Murat Boz çiftinin aileleri de çoktan bu işe dahil oldular. Ancak buna rağmen ünlü çiftimiz evliliği yakın bir tarihte düşünmüyor.

#ny #rhtym @aslienver

Murat Boz (@muratboz) tarafından paylaşılan bir video ()

Murat Boz ve Aslı Enver’in Neşe Dolu Videosu!

‘Kardeşim Benim’ filminin çekimleri sırasında başlayan dostlukları aşka dönüşen Aslı Enver ve Murat Boz çifti yaz boyunca çeşitli bölgelerde oldukça güzel ve eğlenceli tatiller yaptılar. Gittikleri tatil yerlerinde çekildikleri fotoğrafları ise Instagram hesapları üzerinden ara ara paylaşarak, takipçilerini ihmal etmediler. Şimdi ise New York’ta bir tatilde olan ünlü çiftin birlikteyken ne kadar çok eğlenebildiklerini Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşan Murat Boz, bu videonun altına da “#ny #rhtym @aslienver” açıklamasını ekledi.