02.10.2016 16:36

Murat Boz’un Instagram’da Özlü Söz Paylaşımı

Ünlü popçu Murat Boz Instagram hesabından özlü söz paylaşımı yaptı. yaptığı özlü söz paylaşımı ile kimlere gönderme yaptığı herkes tarafından merak ediliyor.

Murat Boz, Aslı Enver ile olan ilişkisinin yolunda gitmediği söylentileri ortalıkta dolanırken Instagram hesabından ilk ve son sözlü paylaşımını yaptı. Aralarının bozuk olmasıyla ilgili ikiliden hiçbir açıklama gelmezken Murat Boz Instagram hesabından paylaşım yapmaya devam ediyor.  Aslı Enver ile uzun bir süredir birlikteliği devam eden yakışıklı popçu Murat Boz,geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi Eliz Sakuçoğlu’nun eski bir videosunu beğenmesiyle hayranları tarafından oldukça fazla tepki almıştı. Bunun üzerine ne Aslı Enver’den ne de Murat Boz’dan konu hakkında bir açıklama gelmemişti.

murat-boz-ozlu

Murat Boz’un Hz Mevlana Paylaşımı

O Ses Türkiye’nin başlamasıyla yoğun bir maratona başlayan Murat Boz ,Instagram hesabından Hz Mevlana’nın sözünü paylaştı. Paylaşımında  “ Görünüşe aldanma, çünkü hiçbir şey göründüğü gibi değildir; bugün hayat veren su yarın sizi boğabilir” sözleri yazıyor. Instagram hesabının yorumlar kısmını da kapatan ünlü popçu bu paylaşımını hayranlarına cevap niteliğinde yapıp yapmadığı tartışılıyor. Boz, paylaştığı fotoğrafın altına” ilk ve son özlü söz paylaşımımdır “ yazarak son noktayı da koyuyor.