16.09.2016 23:39

Murat Dalkılıç’tan, Merve Boluğur’a Instagram Jesti!

Murat Dalkılıç dün gece eşinin doğum gününü Instagram'dan kutladı. Instagram'a beraber oldukları bir fotoğraf koyan Murat Dalkılıç bu jestiyle çok konuşuldu.

Yetenekli şarkıcı Murat Dalkılıç, her yeni şarkısı ve çıkardığı albümleri ile zirvede olmayı başaran isimlerden. Murat Dalkılıç ilk olarak 2008 yılında çıkardığı “Kasaba” şarkısı ile tanınmış ve 2008 yılından bu yana da hiç bir zaman dillerden düşmemiştir. Ayrıca Murat Dalkılıç, Instagram hesabı üzerinden de sürekli güncel paylaşımlarda bulunan ve doğallığı ile dikkat çeken bir isimdir.

24 Ağustos 2015 tarihinde dünya evine giren Merve Boluğur ve Murat Dalkıç çifti uzun zamandır çok büyük bir aşk yaşayarak gündeme oturmuşlardır. 1 senedir de evli olan bu çiftin bu zamana kadar aralarında geçen hiçbir sorunu gün yüzüne çıkmamıştır.

Bugün senin günün❤️ #wifeislife

Murat Dalkılıç (@muratdalkilic) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Murat Dalkılıç’tan Merve Boluğur’a Doğum Günü Kutlaması!

Murat Dalkılıç, eşi Merve Boluğur‘un doğum gününü dün gece ufak adımlarla kutlamaya başladı. Instagram hesabı üzerinden sürekli olarak paylaşımlarda bulunan Murat Dalkılıç, dün gece Merve Boluğur’un doğum gününün ilk dakikalarında Instagram hesabında ikisinin beraber olduğu bir fotoğrafı paylaşarak altına “Bugün senin günün❤️ #wifeislife” açıklamasını düştü. Murat Dalkılıç‘ın Instagram üzerinden yaptığı bu jest dün geceden beri çok konuşulanlar arasında kalmaya devam ediyor.