18.09.2016 14:13

Murat Yıldırım’dan Instagram’da ‘Sonsuz Aşk’ Paylaşımı!

Murat Yıldırım yeni filmi hakkında Instagram'da birçok paylaşımda bulunmuştu. Ancak bu sefer Instagram'da start pozu veren Murat Yıldırım'a beğeni yağdı.

Murat Yıldırım son ‘Kocan Kadar Konuş’ filmi ile gün yüzüne çıkmıştı. Şimdi ise yepyeni bir film hazırlığında olan Murat Yıldırım‘ın baş rolü paylaşacağı isim uzun zamandır ekranlardan uzak olan Fahriye Evcen. Bu iki yetenekli ismin birlikte rol alacakları ‘Sonsuz Aşk’ filmi hakkında daha önce pek çok kez paylaşımlarda bulunan Murat Yıldırım, bu sefer ise Instagram hesabı üzerinden, partneri Fahriye Evcen ile çekilmiş olduğu bir fotoğrafını paylaşıp, film çekimlerinin başladığı haberini takipçilerine vermiş oldu.

Murat Yıldırım daha ‘Sonsuz Aşk’ filminin çekimleri başlamadan önce film hakkında birkaç fotoğraf paylaşımında bulunmuştu. Ancak Instagram hesabı üzerinden filmdeki partneri Fahriye Evcen ile verdiği pozu paylaşan Murat Yıldırım beğeni yağmuruna tutuldu.

“Sonsuz Aşk” filmimizin çekimleri başladı 🎬😊 Movie @sonsuzaskfilm

Murat Yildirim (@mrtyldrm) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Murat Yıldırım’dan ‘Sonsuz Aşk’ Filmine Start Paylaşımı!

Instagram hesabı üzerinden yeni çekeceği filmi hakkında daha önce birkaç paylaşımda bulunmuş olan Murat Yıldırım, son paylaşımında baş rolü birlikte oynayacağı partneri Fahriye Evcen ile bir fotoğrafını paylaşıp altına da “”Sonsuz Aşk” filmimizin çekimleri başladı 🎬😊 Movie” açıklamasını düştü.