05.06.2017 18:24

Mustafa Ceceli Instagram’dan İddialara Yanıt Verdi

Mustafa Ceceli 9 yıllık evliliğini bitirmesi ile gündeme bomba gibi düşmüştü. Bu olayın ardından Selin İmer ile ilişkisinin magazine düşmesi Mustafa Ceceli hayranlarını kızdırdı. iddialara yanıt vermeyen Mustafa Ceceli sonunda Instagram hesabından paylaştığı yazı ile Selin İmer i

Geçtiğimiz günlerde 9 yıllık evliliğini bitiren Mustafa Ceceli-Sinem Ceceli çiftinin kavgası bitmek bilmiyor. Anlaşmalı olarak ayrıldıklarını belirten Mustafa Ceceli’nin sosyetik güzel Sinem İmer ile anılmasının ardından mütevazi şarkıcı sert konuştu. Instagram hesabından paylaştığı yazıda sevgili iddialarına yanıt verdi. Paylaştığı yazıda Selin İmer ile olan ilişkisinin boşanma kararından çok sonra başladığını ve fotoğrafların mailinden gizlice alındığını söyledi. Eski eşine atıfta bulunan Mustafa Ceceli anlaşmalı olarak ayrıldığı eşinin, boşandıktan sonra karalama kampanyası yaptığını dile getiriyor. Eski eşinin fotoğrafları aylar öncesinde gizlice mail adresinden çekip basına sızdırdığını ve bundan sonra hukuki olarak yanıt vereceğini söyledi. Oğlu Arın için sustuğunu ve bundan sonrada yanıt vermeyeceğini söyleyen Mustafa Ceceli hayranlarından büyük tepki alıyor.

Hayranları Takipten Çıkıyor

 Instagram hesabından paylaştığı yazıyı yorumlara kapalı olarak paylaşması hayranlarının dikkatinden kaçmadı. Eşinden ayrılmasının ardından ikiye bölünen takipçileri ahlaksızmustafaceceli etiketi ile Twitter’da gündeme oturmuştu. Sevgili iddialarının ardından çoğu hayranı inanmazken bu açıklamanın ardından hayranları  takipten çıkmaya başladılar.

Kategoriler: Magazin