24.09.2016 18:00

Mustafa Ceceli’den Gitarlı Instagram Paylaşımı

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli Instagram hesabından gitarlı fotoğraf paylaşımında bulundu. Instagram'dan paylaştığı fotoğrafı takipçilerin binlerce beğeni aldı.

Sosyal medyada ve özellikle Instagram’da oldukça aktif olan genç şarkıcı Mustafa Ceceli, takipçilerine her gün fotoğraf paylaşımında bulunuyor. Şarkıcılığının yanında kişiliğiyle de fazlasıyla sevilen Ceceli, Instagram hesabından dün akşam gerçekleştirdiği Alanya konserinden fotoğraf paylaşımında bulundu. Sahnede bulunan elinde bas gitarlı bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak altına “ Dün akşam Alanya’da bizlerle olan herkese teşekkürler. Sahnede bir bas gitar çalmadığım kalmıştı oda oldu” yorumunda bulundu. 4 milyona yakın Instagram takipçisi bulunan yetenekli sanatçı Mustafa Ceceli’nin bu paylaşımı binlerce beğeni aldı. Verdiği konserlerden olumlu eleştiriler alan Ceceli, bu konseriyle de ortalığı kasıp kavurdu. Performansı ile Alanya halkını coşturan Mustafa Ceceli izleyenlerden tam not aldı.mustafa-ceceli-gitar

Mustafa Ceceli 8 Ekim’de Bostancı’da

Şarkıcılığının yanında albüm yapımcısı ve aranjörlükte yapan sanatçı pek çok ünlü ismin şarkısını üstleniyor. Geçtiğimiz haftalarda Hacı olan Mustafa Ceceli, yurda dönüşünün ardından çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Mustafa Ceceli, Instagram hesabından 8 Ekim’de İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahne alacağını paylaştığı fotoğraf ile duyurdu.