15.09.2016 21:07

Mustafa Ceceli’den Instagram’da Kabe Fotoğrafı!

Mustafa Ceceli sık fotoğraf paylaştığı Instagram'dan en son Kabe'nin fotoğrafını paylaştı. Mustafa Ceceli'nin Instagram'daki bu paylaşımı binlerce beğeni aldı.

Yaptığı şarkıları ve çıkardığı albümleri ile ağızlardan düşmeyen yetenekli şarkıcı Mustafa Ceceli, sosyal medya üzerinde de yüz binlerce takipçiye sahip. Yetenekli müzisyenin Instagram hesabını oldukça aktif şekilde kullanıyor olması, takipçi sayısındaki çokluk sebebinin kanıtı.

Yetenekli şarkıcı Mustafa Ceceli‘nin Instagram hesabı üzerinden ara sıra yaptığı bazı paylaşımları onun, ailesine ve dinine ne kadar çok bağlı bir insan olduğunu bizlere açıklıyor. Mustafa Ceceli, dinine bu kadar bağlı olması ve bu durumdan hiç bir şekilde gocunmaması ile hayranlarının kalbini bir tık daha kazanmayı başarıyor.

Mustafa Ceceli Kalp İçine Aldığı Kabe’nin Fotoğrafını Instagram’da Paylaştı!

Müzisyenlik hayatına başlamadan önce hacca gitmiş olan ve dinine çok bağlı birisi olarak tanınan şarkıcı Mustafa CeceliInstagram hesabında fotoğraf paylaşmaktan hiçbir zaman geri kalmayanlardan. Kurban Bayramı’nın 1. günü Instagram üzerinden paylaştığı hac fotoğrafı ile Kurban Bayramı’nı kutlayan Mustafa Ceceli bugün de kalp içine aldığı Kabe’nin fotoğrafını paylaşarak, bu fotoğrafın altına “Aşk İçin Gelmişiz biz bu cihana.. Dostu sevmektir bizim işimiz.. Allâh der her bir zerremiz.. Ağyar görenden bize ne.. . . Yer gök seslenir her dem: Allâh.. Benlikten geçenin yaridir Allâh Aşkı bulan neyler ki bu dünyayı Her dem seslenir o, Allâh Âllâh.. . . Şiir: Ahmed Hulûsi” açıklamasını ekledi.