28.09.2016 14:45

Mustafa Ceceli’den Instagram’da Oğluna Anlamlı Hediye

Ünlü sanatçı Mustafa Ceceli Oğlu Arın için Instagram hesabından şarkı hediye etti. Sinem Ceceli'nin de seslendirdiği şarkı hayranları tarafından tam not aldı.

Herkesin gönlünde taht kurmuş sevilen sanatçı Mustafa Ceceli, oğlu Arın’ın doğum gününü Instagram hesabından paylaşmış olduğu bir şarkı ile kutladı. Instagram’dan paylaştığı fotoğrafın altına “ Allah’ın bize armağanı minik Arın büyüyor çok şükür. Bugün 5 yaşında Ravi İncigöz’ün Arın doğduğu zaman bestelediği şarkıyı sizlere ve tüm anne babalara çocuklara armağan ediyoruz. Gül Rengi’nde düet için kandırmayı başaramadığım sevgili Sinem Ceceli bu şarkı için kendi geldi. Çocuk anne demektir o yüzden şarkının ilk halinde olan şu sözler en anlamlısı: Teşekkürler kadınım iyi ki varsın iyi ki var..” sözlerini en içten duygularla not etmiş.mustafa-ceceli-instagram

Mustafa Ceceli’nin Oğlu Arın’ın Doğum Günü

Instagram hesabından paylaştığı şarkıya Ravi İncigöz’ü ve Sinem Ceceli’yi de etikeyleyen sanatçı bu şarkı ile tüm anne ve babaların duygularına tercüman oluyor.  Eşine ve çocuğuna olan sevgisini her fırsatta gösteren ve hissettiren ünlü sanatçı Mustafa Ceceli, bu şarkı ile oğluna ömür boyu eskimeyecek her zaman dinleyebileceği anlamlı doğum günü hediyesini vermiş oldu. Mustafa Ceceli, eşiyle 2008 yılından evlenmiş ve 2011 yılında oğlu Arın dünyaya gelmişti.