21.09.2016 01:41

Mustafa Sandal’dan Instagram’da Zafer Pozu!

Mustafa Sandal Rising Star yarışmasının şampiyonu ile Instagram'da bir fotoğraf paylaştı. Mustafa Sandal'ın bu Instagram paylaşımı hızlı bir şekilde yayıldı.

TV 8 ekranlarının sevilen ve çok izlenen ses yarışması Rising Star bugün finalini yaptı. Sunuculuğunu Öykü Serter’in yaptığı, jüri koltuklarında ise Mustafa Sandal, Emina Sandal, Yılmaz Morgül ve İrem Derici gibi Türkiye’nin önemli sanatçılarının oturduğu ses yarışmasının şampiyonu belli oldu.

Türkiye’de pop müzikte güçlü bir isim olarak tanınan Mustafa Sandal 20 Eylül 2016 tarihinde Rising Star yarışmasının şampiyonunun belli olması ile birlikte tüm jüri üyelerinin ve sunucu Öykü Serter‘in de bulunduğu bir zafer pozu verdi. Instagram hesabında düzenli olarak paylaşımlar yapan Mustafa Sandal, Rising Star şampiyonu Ozancan Demir ile verilen zafer pozunu da Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Mustafa Sandal’ın bu paylaşımı hızlı bir şekilde beğeni aldı.

Mustafa Sandal ve Jüri Üyeleri Şampiyon Ozancan Demir ile Poz Verdi!

Rising Star 2016 yarışmasının şampiyonu Ozancan Demir ile zafer pozu veren jüri üyeleri ve sunucu Öykü Serter’in bir arada oldukları fotoğrafı Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşan Mustafa Sandal fotoğrafa ek olarak “İşte Rising Star şampiyonu Ozancan ile birlikte zafer karesi! Helal olsun sevgili kardeşim sesinle, yüreğinle ve kişiliğinle ipi göğüsledin👏👏👏👏 Daha çok güzel şeyler olucak inşallah👍 @yaemina @morgulofficial @iremderici @oykuserter @tv8risingstarturkiye” açıklamasını ekledi.