10.06.2017 23:39

NBA LIVE 18 Duyuruldu. İşte Tüm Yeni Detaylar

NBA LIVE 18 oyunu EA Play kapsamında duyuruldu. NBA LIVE 18 oyununun tüm detayları ve fragmanı da yayınlandı. İşte tüm detaylar ve yeni oyun.

EA Play, merakla beklenen oyun fuarına sadece sayılı günler kala EA Games’in yeni oyunlarını ortaya çıkardı. Efsane olarak değerlendirilen oyun serilerinin yeni versiyonlarının yayınlandığı EA Play kapsamında, FIFA 18, NFS Payback gibi beklenen yeni seriler tanıtıldı. Bunun dışında Star Wars Battlefront 2 oyununun da resmi olarak tanıtıldığını gördük. Fakat EA Games’in sunduğu tek sürpriz bunlar olmadı. Bunun dışında birde yeni bir basketbol oyunu duyuruldu. Uzun süredir beklenen EA Games oyunlarından biri olan NBA LIVE serisinin yeni versiyonu NBA LIVE 18, EA Play kapsamında tanıtılan yeni oyunlardan biri oldu.

NBA LIVE 18 Geliyor

Merakla beklenen NBA LIVE 18 oyunu için yayınlanan yeni fragmanla beraber hem oyunun resmi duyurusu yapılmış oldu hem de yeni serinin ilk oynanış dinamikleri gösterildi. Öyle ki fragmandan hemen sonra birde yeni bir oynanış videosu ile karşılaştık. NBA LIVE 18 için yayınlanan videolarda ise, lig modu bulunduğu, sokak basketbolu modu bulunduğu, basketbolcu geliştirmelerinin sunulduğu bir antrenman sistemi olduğu, yeni geliştirme modları ve efsane modu benzeri bir yapı olduğu da belirtildi. NBA LIVE 18 için yayınlanan videolarda ayrıca demo versiyon haberi de verildi.

NBA LIVE 18 oyunu için ilk demo versiyonunun Ağustos ayında yayınlanacağını da belirtelim. NBA LIVE 18 için yayınlanacak olan demo versiyonunun ise herkese ücretsiz olarak sunulacağını da belirtelim. İşte NBA LIVE 18 videoları.