12.10.2017 23:50

Need for Speed Payback İddiasını Gösteren Yeni Video

Need for Speed Payback oyunu için detayları ortaya çıkan yeni bir sinematik fragman yayınlandı. İşte beklentileri artıran Need for Speed Payback fragmanı!

Need for Speed Payback

Yarış kategorisinin en başarılı serilerinden biri olan Need for Speed, eleştiriler alan son oyunundan sonra yeniden eski yapıya dönmeye hazırlanıyor. EA Games tarafından yapılan açıklamalar sonrasında ortaya çıkan oyun yapısıyla beraber, tekrar serinin hayranlarına hitap edecek olan Need for Speed Payback oyunun tanıtımları ise tüm hızı ile devam ediyor. İlk olarak E3 2017 oyun fuarında tanıtım yapılan ve hemen sonrasında da Gamescom 2017 etkinliğinde karşılaştığımız Need for Speed Payback için bu kez ise hikaye fragmanı yayınlandı.

Need for Speed Payback Sinematik Fragman!

Seriyi sadece yarış oyunu değil, bunun yanında aksiyon oyunu olarak da değerlendireceğimizi gösteren Need for Speed Payback sinematik fragmanı, merak edilen bazı soruları ise cevap veriyor. Özellikle oyun içerisindeki hikayeye vurgu yapan videoda, grafiklerin ne kadar başarılı olduğu da gösterilmekte.

Sadece araç grafikleri değil, araçların yanında karakter grafiklerinin de oldukça başarılı yapıldığını gösteren videoyla bir nevi istenen yapının yeniden oyuna dahil edileceği görülüyor. Yine kovalamacaların ve aksiyonun ön planda olduğu Need for Speed Payback, tabii ki araç konusunda da oldukça zengin bir kullanım sunacak.

Araçları tüm detaylarına kadar modifiye etmenin de ayrıcalığına yer verilecek. Tüm bu özellikleriyle beraber yeni oyunun 10 Kasım tarihinde çıkış yapacağını da ekleyelim. Geri dönüş serisi olarak gösterilen Need for Speed Payback serisinin ne kadar başarılı olacağını inceleme puanları gösterecek.